Red Dead Online Launcher Üzerinden Hikaye Modu Alınır mı?

RedComandante

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar.

Red Dead Online ana menüde bulunan story modu satın alma kısmında istenen fiyat değeri 140 TL Steam'de ise fiyat iki katı, diğer platformlarda dahil olmak üzere.
Bu durumu fark edenleriniz var mı veya bu şekilde story modu satın alıp sorun yaşamayanlar var mı? Eğer sorun olmuyor ise almak istediğimi belirteyim.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı 2.PNG

Steam'de satılan Red Dead Online+story mod ama siz şu anda Steam'den zaten Red Dead Online'ı standalone satın almış olduğunuz için Rockstar Games sadece story Mod'u 140TL'ye satıyor ama dediğim gibi Steam'deki hem Red Dead Online hem de story mod olduğu için daha pahalı.
Zaten Rockstar Games Launcher üzerinden alsanız bile ödemeyi Steam aracılığı ile yapıyor yani bir sıkıntı çıkmaz.( Ben de o şekilde satın aldım.)

Steam'de satılan Red Dead Online+story mod ama siz şu anda Steam'den zaten Red Dead Online'ı standalone satın almış olduğunuz için Rockstar Games sadece story Mod'u 140TL'ye satıyor ama dediğim gibi Steam'deki hem Red Dead Online hem de story mod olduğu için daha pahalı.
Zaten Rockstar Games Launcher üzerinden alsanız bile ödemeyi Steam aracılığı ile yapıyor yani bir sıkıntı çıkmaz.( Ben de o şekilde satın aldım.)
Hocam peki aldıktan sonra ne gibi bir değişiklik oluyor story girmek istediğim zaman yine de kütüphaneden online'a mı girmem gerekiyor ? Diğer arkadaşlara da cevap için teşekkürler.

Hocam peki aldıktan sonra ne gibi bir değişiklik oluyor story girmek istediğim zaman yine de kütüphaneden Online'a mı girmem gerekiyor? Diğer arkadaşlara da cevap için teşekkürler.

Evet yine kütüphaneden Red Dead Online'ı başlatıcaksınız sonra ana menüde “q” tuşuna basıp story mode sayfasına geçip oynayacaksınız.

Geri
Yukarı