Red Dead Online'da Türkçe yama kullanmak

babatello

Centipat
Daha fazla  
RDR2 oyununa Türkçe yama indirdim Online giriş yaparsam banlanma şansım var mı? Ne kadar süre ban yeriz? Ayrıca Online'da ban yediğim zaman hikaye moduna da erişimim kalkıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2 oyununa Türkçe yama indirdim Online giriş yaparsam banlanma şansım var mı? Ne kadar süre ban yeriz? Ayrıca Online'da ban yediğim zaman hikaye moduna da erişimim kalkıyor mu?

Online giriş yapabileceğini sanmıyorum uyarı verir. Eğer girersen de ban yeme riskin var 3. taraflı yazılım ve oyunun dosyalarında olmayan bir dosya sonuç olarak. Ban yersen hikaye moduna devam edebilirsin.

Adamlar oyuna güncelleme bile getirmiyor saldılar oyunu artık Türkçe yamadan ban yenileceğini hiç sanmıyorum ama yine de sen bilirsin.

Öyle mi? Ben Red Dead Online'dan desteği kestiler diye görmüştüm bir yerde. Hatta oyunu almamamın sebebi de adamakıllı oyuna bakıp güncelleme desteği vermemeleriydi.

Zaten Online için RDR 2 alınmaz. RDR 2 hikaye ve açık dünya oyunu. Rockstar Online işini GTA 5'e; hikaye işini RDR 2'ye adadı. 132 saatim var 5 dakika bile Online girmedim.
Konuya cevap olarak oyun dosyalarından dolayı ban yiyebilirsiniz. Zaten online destekleyen çeviri yok bildiğim kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı