Red Dead Redemption 2 20 dakika oynadıktan sonra kasmaya başlıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Einsamer_Wolf

Picopat
Daha fazla  
RAM
2x36 GB Ram
SSD veya HDD modeli
Samsung 512 GB SSD 2 TB HDD
Ekran kartı
NVDİA RTX 3050
Anakart
TUF GAMİNG B450M-PRO S
İşlemci
AMD Ryzen 7 3700X 8 Çekirdek 3.59 Mhz
Red Dead Redemption 2 oynarken FPS 60'lardayken bir anda 20 15 FPS veriyor. Grafikleri değiştirdiğimde 3 2 FPS oluyor. Oyunu kapatınp tekrar açınca yine 20 dk sonra kasmaya başlıyor. Sizce sebebi ne olabilir?

Not: Oyun orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyaları doğrula, düzelmese ayarlardan Vulkan'da ise Dx12'ye, Dx12'deyse Vulkana geçmeyi dene. Birde GPU ve CPU kullanımları ne durumda anormallik var mı?

Memory Leak sorunu yaşıyor olabilirsin. Bunu çözmenin çeşitli yolu var oyun içerisinden görüntü ve değerleri paylaşabilirsen daha kolay yardımcı olabilirim.

Memory Leak sorunu yaşıyor olabilirsin. Bunu çözmenin çeşitli yolu var oyun içerisinden görüntü ve değerleri paylaşabilirsen daha kolay yardımcı olabilirim.

Buyurun bir tanesi her şey normalken diyeri ise kasmaya başlarken.

Dosyaları doğrula, düzelmese ayarlardan Vulkan'da ise DX12'ye, DX12'deyse Vulkana geçmeyi dene. Bir de GPU ve CPU kullanımları ne durumda anormallik var mı?

GPU ve CPU kullanımlarında hiçbir sıkıntı yok. Ayarlar Vulkan'daydı DX12 yaptım sonuca şimdi bakacağım.
Evet sorun Vulkan'daymış DX12 yaptığımda düzeldi çok teşşekkürler.

Oyunun başlarındaysan sinematikler belki aldatıyor olabilir.
Hayır oyunun hikayesini %42 sini tamamladım sonra bu olay ortaya çıktı.

Konu kilit lütfen.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (55).png
    Ekran Görüntüsü (55).png
    2,8 MB · Görüntüleme: 98
  • Ekran Görüntüsü (60).png
    Ekran Görüntüsü (60).png
    3,8 MB · Görüntüleme: 119
Son düzenleme:
Red Dead Redemption 2 oynarken FPS 60'lardayken bir anda 20 15 FPS veriyor. Grafikleri değiştirdiğimde 3 2 FPS oluyor. Oyunu kapatınp tekrar açınca yine 20 dk sonra kasmaya başlıyor. Sizce sebebi ne olabilir?
Aynı sorunu ben de yaşıyorum, Vulkan veya Dx12'yi değiştirmem işe yaramadı. Ne yapabiliirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı