Red Dead Redemption 2 4. kez oynanır mı?

Hocam her yerde övüp övüp bitiremiyorsunuz ironi mi anlamadım.
Aslında ilk kısmı biraz doğru. Oyunda görevlere odaklanınca at üzerinde zamanı geçiyor insanın. Film modu tarzı bir şey vardı, bırakıyordum Arthur öyle gidiyordu. Artık önüme kurt mu zıplar yoksa eşkiyalar mı öldürür kim bile.

Ben 4.'ye başladım dün tekrar, hala keyif alıyorum, sarıyor bayağı.
Özellikle avcılık yapmak çok keyifli oluyor. :D
2. oynayışımda özellikle yan görevlere odaklanmıştım, şimdi keyfime göre oynuyorum.

RDR2'yi 3 kez zevk alarak oynadım ve bitirdim. Şu an her ne kadar zaman koymak istesem de YouTube'deki editleri görüp başlama isteği geliyor. Daha önce deneyip CH1'deyken bırakmışlığım var. Fikriniz nedir?

Oyunu oynarken TR yama paketi kullanıyor musunuz hocam? Açıkçası ben çok zorlanıyorum aksanlarını anlamak bana çok zor geliyor. Ayrıca düzgün bir çeviri de bulamadım orijinal dil ile oynuyorum. Makine Çevirinin paylaştığı yamada "ı, i" sorunu oluyor. Bu sebeple, oyuna tam anlamıyla katılamıyorum.

Oyunu oynarken TR yama paketi kullanıyor musunuz hocam? Açıkçası ben çok zorlanıyorum aksanlarını anlamak bana çok zor geliyor. Ayrıca düzgün bir çeviri de bulamadım orijinal dil ile oynuyorum. Makine çevirinin paylaştığı yamada "ı, i" sorunu oluyor. Bu sebeple, oyuna tam anlamıyla katılamıyorum.

Bu yamayı kurdum ben, sorunsuz, Türkçe karakter sorunu vs. yok, sadece dosya klasörüne atıp oyunu başlatıyorsun. Makine çeviri değil.

Bu yamayı kurdum ben, sorunsuz, Türkçe karakter sorunu vs. yok, sadece dosya klasörüne atıp oyunu başlatıyorsun. Makine çeviri değil.
Harikasın hocam. Teşekkür ederim. Bu aralar Witcher 3 oynuyorum. Bittiğinde başlarım muhtemelen.

Geri
Yukarı