Red Dead Redemption 2 Arap Atı rehberi

RDR2 İngilizce bilmeden oynanır mı sizce? Hep görüyorum ama başlamaya korktum. Hikayeyi anlamadan oynamak fazla gereksiz sanki.
Dostum türkçe yama çıkalı 1 yıl oldu geçen yıl bu zamanlarda çıktı ben bitirdim makine falan ama sağlamdı deli geliştirdiler yamayı ilk sürümleri sorunlu ama anlaşılırken şimdi baya baya iyi bi bak istersen

Arkadaşlar yama tavsiyeleriniz için teşekkürler ancak genel olarak yamalara güvenemiyorum 2 kere kurdum PC'ye format atmak zorunda kaldım.

Arkadaşlar yama tavsiyeleriniz için teşekkürler ancak genel olarak yamalara güvenemiyorum 2 kere kurdum PC'ye format atmak zorunda kaldım.
Ben de yama tavsiye etmiyorum. Virüsten falan değil ama pek doğru çevrilen RDR2 yamasına denk gelmedim henüz.

O bölgeye gidip karanlık diye uyudum uyandığımda karşımda duruyordu halatı atıp yakaladım suan 3.seviyede ama çok korkak

1500 dolara saint deniseden satın alabilirsiniz boşa uğraşmaya değmez
Oyunun başında diyorum hocam. 1500 Doları oyunun başında kolay bir şekilde kasabilir misiniz? En fazla 30 dakikaya bu atı alabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…