Red Dead Redemption 2 belirli bir noktadan devam etmek için Save dosyası

Heisenbergin

Hectopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Kimya Öğretmeni
Arkadaşlar Red Dead Redemption 2'nin hikayesinde %17 ilerlemem vardı. Bilgisayarı formatladıktan sonra bu ilerlemem sıfırlandı. (Cloud Save'im yok.) Aynı yerden devam etmem için bir Save dosyası falan bulabilir miyim? Yoksa sıfırdan mı başlamak zorundayım?

Hikaye olarak neredeydin? Ben de çok başlardaydım, istersen save dosyamı atabilirim sana. Hikaye %14, toplam ilerleme %16.

16315628682536831079546336314844.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Red Dead Redemption 2'nin hikayesinde %17 ilerlemem vardı. Bilgisayarı formatladıktan sonra bu ilerlemem sıfırlandı. (Cloud Save'im yok.) Aynı yerden devam etmem için bir Save dosyası falan bulabilir miyim? Yoksa sıfırdan mı başlamak zorundayım?
Tercihlerin çok önemli, nerede ne yapacağın oyun sonuna etki ediyor. Bu yüzden başkasının save dosyasını kullanmayın derim. Oyun sonunda üzülebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her %17 ilerleme aynı olmaz. Biri ana hikaye görevleri daha az yapmıştır ama Stranger görevlerini (haritada soru işaretiyle çıkan görevler) daha çok yapmıştır, öteki Stranger görevlerini hiç yapmamıştır ama ana hikayede ilerlemiştir, ikisi de %17’de olabilir totalde.

Bir de oyunu sevdiyseniz bence baştan oynamak o kadar da koymaz, aksine daha keyifli oluyor yaptığınız eylemlerde daha bilinçli hareket ediyorsunuz. Ben totalde 2 kez bitirdim oyunu, sadece birkaç saat Online oynamış olmama rağmen 600 saatim falan var oyunda.

Hikaye olarak neredeydin? Ben de çok başlardaydım, istersen save dosyamı atabilirim sana. Hikaye %14, toplam ilerleme %16.

Eki Görüntüle 1165308

Teşekkür ederim. Arkadaşların tavsiyesine uyup baştan başlayacağım. Oyun gerçekten de dallanarak ilerliyor, kaçırmamak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı