Red Dead Redemption 2 fark ettiğiniz en iyi detay hangisi?

At bir yere kafasını falan çarpınca kan izi çıkıyor nereye düşerse orası toprak oluyor ve kazı yaparken kürekle çamurluysa tam çamur sesi çıkıyor suyun içinde bir yerdeyse hafif oradaki ses gerçekteki gibi çıkıyor daha bir ton detay var saymadığım.

Ormanda gezerken bir avcıya denk gelmiştim. Tuzağa düşmüştü ve benden yardım istiyordu. Yardım ettim, teşekkür etti ve yoluna devam etti.

Günler sonra bir kasabaya girdiğimde o avcı bir dükkanın önünde sandalyede oturuyordu. Bana seslendi "Hey! Seni hatırladım ahbap. Bana yardım etmiştin. Şimdi de ben sana yardım edeyim. İçeri gir, istediğin bir şey benden olsun." demişti.

Ağzımı açık bırakan detaylardan yalnızca bir tanesiydi bu. Red Dead Redemption 2, daha iyisi yapılana kadar gelmiş geçmiş en iyi video oyunudur.

Kayığa ateş ettiğinde delik oluşup yavaş yavaş su almasıydı ve bir rehineyi elleri ayaklarını bağladığında sığ bir suya yüz üstü attığında adamın nefes alabilmesi için yukarı doğru kafa kaldırması su daha sığsa (arada bir nefes alabiliyorsa) uzun bir süre geçtikten sonra pes edip kendisini bırakması.

Kayığa ateş ettiğinde delik oluşup yavaş yavaş su almasıydı ve bir rehineyi elleri ayaklarını bağladığında sığ bir suya yüz üstü attığında adamın nefes alabilmesi için yukarı doğru kafa kaldırması su daha sığsa (arada bir nefes alabiliyorsa) uzun bir süre geçtikten sonra pes edip kendisini bırakması.
Ek olarak

Tuzlu suda silahının paslanması
Tatlı suda silahının yeşil oksitlenme detayı

Yırtıcı bir hayvan bir geyik avladıktan sonra
leşçil hayvanların (karga-Akbaba) gelmesi

Son düzenleme:
Eğer sırtında canlı bir insan taşıyorsan ve yavaş yavaş suya girersen o insanın sadece kafasının suya girdiği anda nefes alamamaya başlaması ve bir süre sonra boğulması.

Yoldan geçerken bir geyik görmüştüm geyiği öldürdüm, derisini filan almadan yola devam ettim. Her o yolldan geçtiğimde geyik yavaş yavaş iskelet haline bürünmeye başlamışdı. Yine bir gün o yoldan geçtiğimde geyiğin sadece iskeleti kaldığını gördüm. İlk oynadığımda bu detaya çok şaşırmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı