Red Dead Redemption 2 ne zaman indirme girer?

Hocam oyunu satıcıdan değil başka birinden alıyorsunuz yani satıcı 2 değil 1 kazanıyor. Korsan olmasa bile doğru değil aynı zamanda Steam kurallarına aykırı bir durum yani Türkiye değil de oyun kültürünün geliştiği bir ülkede böyle bir şey yaparsanız para veya hapis cezası bile alabilirsiniz.

Green Man Gaming güvenilir ve büyük bir satıcı. Muhtemelen Amazon Prime Gaming'de olduğu gibi hesabını bağlıyorsundur ve oyun hesabına tanımlanıyordur.
Bu fiyat Steam'in indirimli fiyatından da ucuz, ben oynayacak olsaydım satın alırdım.

Öcelikle değerli cevaplarınız için herkese teşekkür ederim. Dışarıdayekn açmıştım konuyu aklıma şimdi geldi Steam cüzdanımda 50 lira var. Steam için sizce ne zaman indirime girer ? Uzun bir zamansa beklemem alırım direkt.

Öcelikle değerli cevaplarınız için herkese teşekkür ederim. Dışarıdayekn açmıştım konuyu aklıma şimdi geldi Steam cüzdanımda 50 lira var. Steam için sizce ne zaman indirime girer ? Uzun bir zamansa beklemem alırım direkt.
Dediğim gibi haftalık indirimler harici en yakın Kasım'ın son haftası gerçekleşen Sonbahar indirimlerinde indirime girer. Aceleniz yoksa istek listesine ekleyip haftalık indirim bekleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı