Red Dead Redemption 2 otomatik kayıt alınmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

xDuMaNx

Kilopat
Selamlar arkadaşlar iyi forumlar, RDR 2'de (orijinal Steam) normal kayıtta oynarken ağabeyim de oynamak istedi ona farklı oyun açtım oynadı sonra ben kendi kaydıma döndüm ama yanlışlıkla otomatik kaydımı sildim. Bundan sonra oyun kayıt almamaya başladı ben hep kendim kayıt ediyorum ama bazen unutuyorum kayıt almayı ve aniden oyundan çıkmam gereken ters durumlar oluyor, bir saat önceki yere geri dönüyorum bu durum çok canımı sıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun ayarlar kısmındaki genel bölümüne gelin otomatik kayıt aktif mi diye kontrol edin. Sanırım açık değil. Açtıktan sonra oyuna girdiğinizde bu kayıt dosyası üzerinden otomatik kayıt alınsın mı? diye sorar. Evet deyin, muhtemelen sorununuz çözülür.

Oyunun ayarlar kısmındaki genel bölümüne gelin otomatik kayıt aktif mi diye kontrol edin. Sanırım açık değil. Açtıktan sonra oyuna girdiğinizde bu kayıt dosyası üzerinden otomatik kayıt alınsın mı? Diye sorar. Evet deyin, muhtemelen sorununuz çözülür.

Evet teşekkür ederim otomatik kayıt kapalıymış açık yaptım onu tekrar çok sağ olun.

Geri
Yukarı