Red Dead Redemption 2 Sorunsuz Türkçe Yama

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
Merhaba arkadaşlar RDR 2'nin indirime girmesiyle bir çok oyuncu tekrardan oynamaya başladı ve internette dolaşan yamalar font sıkıntıları oluyor size vereceğim yamada hiç bir sorun yoktur. Steam uyumludur diğerinde denenmemiştir deneyen olursa yorum yazarsa güncelleriz.

Kurulum: İndirdiğiniz dosyaları RDR 2 klasörünün içine atınız bu kadar.

İndirmek İçin Tıkla
VirusTotal Sonuçları

Eki Görüntüle 1559575

Hocam konudan bağımsız grafikler bana bayağı keskin ve güzel geldi ayarlarınızı paylaşır mısınız?

Hocam konudan bağımsız grafikler bana bayağı keskin ve güzel geldi ayarlarınızı paylaşır mısınız?
Reshade kullanıyorum hocam. Home
Oyunu Vulkan damı Directx temi oynuyorsunuz kontrol edin ona göre uygun sürümü kurun home tuşuna basarak ayarlayabilirsiniz.

Makine çeviri sitesindekini denedim oyun açılmıyor açarken kapanıyor. Bunu deneyeceğim umarım olur.

Değiştirilme tarihi 2020-2021 falan diyor yama güncel mi acaba? Yoksa onlar başka bir şey mi?

Makine çeviri sitesindekini denedim oyun açılmıyor açarken kapanıyor. Bunu deneyeceğim umarım olur.

Değiştirilme tarihi 2020-2021 falan diyor yama güncel mi acaba? Yoksa onlar başka bir şey mi?
Güncel kendim kullanıyorum oynuyorum tarihe takılmayın.

Güncel kendim kullanıyorum oynuyorum tarihe takılmayın.
oyunu açmayla uğraşıyorum maalesef rockstar oyunu tam başlatırken çıkıyor oyuna giremiyorum iyice sinirim ve moralim bozuldu. Kaç saattir uğraşıyorum oyun açılmıyor niyeyse.

oyunu açmayla uğraşıyorum maalesef rockstar oyunu tam başlatırken çıkıyor oyuna giremiyorum iyice sinirim ve moralim bozuldu. Kaç saattir uğraşıyorum oyun açılmıyor niyeyse.
Yamadan sonramı açılmadı ?

Yamadan sonramı açılmadı?

Oyuna ilk defa girdim. Yama ile girmiştim oyun açılmıyor. Yamadan mı yoksa oyunun veya Rockstar'ın bir hatası mı anlamadım ama bir şeyde sıkıntı var çözemedim. Keşke yamadan önce deneseydim oyunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…