Red Dead Redemption 2 Sürprizlerle Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Red Dead Redemption 2 Sürprizlerle Geliyor
fgVJYgzTqAE3RxQ2.jpg

Kasım ayında PC versiyonu çıkacak Red Dead Redemption 2 için oyuculara sevindirici haber geldi. Rockstar Games yapımı olan Red Dead Redemption 2 ilk olarak yalnızca konsollar için satışa sunulmuştu. Ha bugün ha yarın, derken oyunun yeni sürümü için çıkış tarihi 5 Kasım olarak duyuruldu. Oyunun ön siparişleri için ise 9 Ekim tarihi başlangıç olarak belirlendi. […]

Devamı: Red Dead Redemption 2 Sürprizlerle Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Nedense oyun 5 Kasım çıkmayacak gibi geliyor, umarım yanılırım da, GTA 5 kaç kere ertelenmişti, en son Nisan'da çıkmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense oyun 5 Kasım çıkmayacak gibi geliyor, umarım yanılırım da, GTA 5 kaç kere ertelenmişti, en son Nisan'da çıkmıştı.

Zannetmiyorum. GTA aylar önce PC'ye duyurulmuştu, bunda ise belli ki PC'ye yapımı çoktan tamamlanmış ve bayağı geç duyurmuş oldular.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence oyunun PC versiyonu hazır ya da bitmek üzere. Zaman geçirmeleririnin sebebi PS4 satışlarını baltalamaması. Sırf 1 oyun için bile PS4 alanlar varken böyle bir gelir kaynağını kapatmazlar.

Yakında çıkar. PC'den de milyonları kaparlar. GTA 6 için de güzel bir bütçe elde ederler.

Zannetmiyorum. GTA aylar önce PC'ye duyurulmuştu, bunda ise belli ki PC'ye yapımı çoktan tamamlanmış ve bayağı geç duyurmuş oldular.
Hocam zaten şey olarak düşünmüyom, oyun nasıl 5 Kasım' da çıkıyor, erekn bir zaman olarak düşünmüyorum. Çünkü oyun konsola çıkalı 1 seneyi bulcak nerdeyse, az bi zaman dilimi değil de, Gta 5 yanlış hatırlamıyorsam 3 kere ertelenmiş ti, acaba Red Dead Redemption 2' de ertelenme durumu söz konusu olur mu ? İlerleyen günlerde görecez.

Evet yeterince geç çıktı zaten. Rockstar her platforma aynı anda oyun çıkartmayı ya beceremiyor ya da denildiği gibi konsol satışlarını baltalamaması için böyle bekletiyor.
Hocam yanlış hatırlamıyorsam Rockstar Gta 4'ü de geç çıkarmıştı. Heralde beceremiyor demiyek te, çünkü adamlar çok güzel optimizasyona sahip oyun yapıyorlar, Gta 5' in optimizasyonu çok güzeldi misal, her firma beceremiyor optimizasyonu iyi yapmayı, optimizasyonu iyi yapmayı beceren bir firma konsol ile PC' ye mi aynanda çıkarmayı beceremeyecek. Bence hocam benim fikrim olarak adamlar diyor ki, konsol da satalım, zaten konsolu olan herkes parayla satın alıp oynamak zorunda, konsoldan paramızı kazanalım, PC' ye sonra çıkarırız diyorlar, PC' den de ne kazanırsak kardır diyerek çıkarıyorlar. Çünkü PC' de oyunu korsan oynayan oluyor, yeteri kadar para kazanamıyor olabilirler, tabi Gta 5' de PC' de de iyi para kazandılar.

Neyse yarın göreceğiz sistem gereksinimleri ile fiyatı.
Umarım sistemim kaldırır, benim düşünceme göre low ayarlarda 30-35 fps arası oynarım gibime geliyor. Optimizasyon özürlü AC Origins, Metro' nun en son çıkan optimizasyonu iyi olmayan oyunu bile Low ayarlarda oynuyabiliyorken, bu oyunu Rockstar farlı bir oyun motoru ve, ona göre iyi optimize ederek yapıyor, bunu da oynamam lazım heralde. Ekran kartımı soracak olursan GTX 750 Tİ, İNTEL 8. Nesil İ5 8400 işlemci var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı