Red Dead Redemption "Activation Error" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Hymenalos14

Hectopat
Merhaba arkadaşlar dün akşam tiriniti sitesi üzerinden Red Dead Redemption 2 oyununu satın alıp indirdim Rockstar Games'in kendi programından. Oyuna girmeye çalıştığımda böyle bir hata aldım acaba nedendir tirintiye sorduğumda oyunla ilgili bir sorun internetten araştırmamı tavsiye ettiler.
Sistemim GTX 1650 i5 9300H 16 GB RAM yani kaldırır problem olmaz.

920046D3-FEAF-4F16-8836-3BA4B79716D1.png

Sosyal'de bu site hakkında çalıntı hesap sattıklarına dair mesajlar var.

Siteye baktım, zaten Epic Store'da bile 300TL olan bir oyunu nasıl 65 TL'ye satabilirler ki? Paranıza yazık olmuş. Sanırsam da hesapta RDR2 kaydı yok. İletişime geçip para iadesi isteyin ama değişen bir şey olur mu bilemiyorum. Keşke almadan önce buraya sorsaydınız.

Sosyal'de bu site hakkında çalıntı hesap sattıklarına dair mesajlar var.

Siteye baktım, zaten Epic Store'da bile 300TL olan bir oyunu nasıl 65 TL'ye satabilirler ki? Paranıza yazık olmuş. Sanırsam da hesapta RDR2 kaydı yok. İletişime geçip para iadesi isteyin ama değişen bir şey olur mu bilemiyorum. Keşke almadan önce buraya sorsaydınız.
arkadaşım aldı ve şu an oynuyordu ben de olur herhalde dedim ve hesaptaki gta 5 hesabına girebiliyorum.

arkadaşım aldı ve şu an oynuyordu ben de olur herhalde dedim ve hesaptaki gta 5 hesabına girebiliyorum.
Oyun satmıyorlar, hesap satıyorlar işte. Hesap sahibinin talebi vs. olduğunda da kapatılıyor hesaplar. İade için sorun.

Oyun satmıyorlar, hesap satıyorlar işte. Hesap sahibinin talebi vs. olduğunda da kapatılıyor hesaplar. İade için sorun.

Yani demek istediğim aynı hesabın içinde RDR2 ve GTA 5 var. RDR2'ye giremezken GTA 5'e girebiliyorum Online dahil.

Arkadaşlar sorunumu çözdüm, internetten kaynaklı sanırsam. Telefonumun internetini bağlayınca sorun çözüldü. Herkese iyi günler dilerim.

Yani demek istediğim aynı hesabın içinde RDR2 ve GTA 5 var RDR2'ye giremezken GTA 5'e girebiliyorum Online dahil.
Arkadaşlar sorunumu çözdüm internetten kaynaklı sanırsam telefonumun internetini bağlayınca sorun çözüldü. Herkese iyi günler dilerim

Yani demek istediğim aynı hesabın içinde RDR2 ve GTA 5 var. RDR2'ye giremezken GTA 5'e girebiliyorum Online dahil.

Arkadaşlar sorunumu çözdüm, internetten kaynaklı sanırsam. Telefonumun internetini bağlayınca sorun çözüldü. Herkese iyi günler dilerim.
Dostum bişey sorucam bende aynı hatayla karşılaştım ve bende aynı şekilde çözdüm, sen hala oyunu mobil veriden mi oynuyosun yoksa wifi den bağlanıp oynayabildinmi, wifiye bağlanıp oynuyosanda nasıl oynuyosun nasıl çözdün hatayı bana söylersen sevinirim bende mağdurum.

Merhaba ben Steam üzerinden Red Dead Online oyununu aldım ama oyunu açmak için bastığımda aktivasyon hatası veriyor yukarıdaki gibi çözümünü bilen var mı?

Merhaba ben Steam üzerinden Red Dead Online oyununu aldım ama oyunu açmak için bastığımda aktivasyon hatası veriyor yukarıdaki gibi çözümünü bilen var mı?
Hocam ben de aynı sorundan mağdurum üstelik oyun orijinal, Steam'den aldım. Sorunu çözebildin mi? Çözdüysen nasıl çözdün anlatır mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı