Red label hakkında

FatihBugraUYANIK

Hectopat
Merhabalar,

Aklıma takılan bir soru vardı bilgi sahibi arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Dün ilk viski deneyimimi yaşadım. 35'lik red label bitirdim tek oturuşta, lakin zevkini çıkararak yavaş yavaş öyle abanmadım direkt olarak. Ve 2 duble dışında sek içtim. ( Bu 2 dubleyi de buz ve soğuk suyla içtim. ). Lakin buna karşın 4 biradan alınan baş dönmesi dışında herhangi bir etkisi olmadı. Çakır keyfe ulaşmadım. Sebebi nedir? Hata mı yaptık :D bir de ilk deneyimleyen birisi olarak 35'lik red label bitirmem abartı mı? Veya normal olarak kaç dublede çakır keyfe ulaşmam lazım? Sek tadı hoşuma gitti ayrıca. Bu konularda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
100'lük viski devirmiyorsan tek başına oturduğun yerde viski içerek kafası gelmez. İçtikten sonra kalk yürü bakalım neler oluyor. Viski kafası aniden gelen bir şey. Bana 2 saat sonra geldiği olmuştu kafasının.

Chivas favorim. Red Label parası olmayanlar için F/P. Yavaş yavaş içip zevkini alamamanın tek sebebi ilk defa içmen olabilir, ilk içişimde her içki garip gelmişti bana ve zevk almaktan çok boğazımda yabancı bir tat bırakmıştı. Bu konuda kendine zaman ve tecrübe tanımalısın.

Bu çarşamba arkadaşlarla Chivas devireceğiz, özledim valla. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı