Red Switch vs brown Switch vs Speed Switch

swica

Hectopat
Makaleler
1
Genelde FPS oyunları oynarım. Zaten şu 3 Switch'in de sessiz ve şakır şakır değil de daha çok takır tukur ses çıkardığını biliyorum. Klavyeden beklentim şu. Mekanik sesini oyun oynarken o takır tukur sesi duyim ama çevreyi de rahatsız etmesin. Yani şunu istiyorum. FPS Switch'i ve sesi çıkan. Bu 3 Switch'den hangisi bana uygun olan?

Mekanik sesten kastın "click" ise duymazsın.

Atlama noktası yoksa kısaca tuşa basma hissi almazsınız tuş dümdüz gider buda FPS oyunları gibi sürekli tekrar tekrar aynı tuşlara bastığımız oyunlarda avantajlı.
Click değil de biraz daha kalın sesi de mi duyamayız ? Peki sence speed mi red mi brown mu ?

Az önce belirttim zaten hangisi alman gerektiğini ama hangi klavyeleri almayı düşünüyorsunuz? Ona göre yorum yapılabilir.

Tak tuk sesi mekanik sesi değil tuş kapağın klavyenin tabanına çarpma sesi.
Brown deseydin Corsair K95 düşünürdüm de şuan K95'in Speedi ile K70'in redi arasında kaldım. Soldaki makrolar çok önemli değil olsa da olur olmasa da sen olsan bunlar arasından hangisini hangi switch ile seçerdin ? K95 speed mi K70 Red mi K70 speed mi ?

Brown öneririm, üstte yazanın aksine oyunlarda sıkıntı çıkarmaz. Mavi switchler kadar clicky ve tactile değillerdir. Yazım olarak da kırmızılardan daha keyiflidir diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı