Reddedildim

O sanki kişisel bir şey gibi değil mi? Kişiden kişiye değişiklik gösterecek bir şey 🤔

Dediğin gibi kişiden kişiye değişen bir şey ama genel olarak bu şekilde. Zaten bu belirttiğim süre içinde kız bir sinyal verir yada ne bileyim flörtleşiyorsunuzdur hafif hafif. Ondan sonrası sana bakıyor, eğer sadece arkadaşsanız o başka tabii.

Dostum tamamen aynısını yaşadım. Üzerinden 2 yıl geçti. Şimdi size olayların nasıl gelişeceğini ve nasıl yıkılıcağınızı yazıyorum. Hazırsanız okuyun.

Kız sizi sevmiyor. Maalesef sizi hiç sevmemiş siz onun için birer yara bandı olacaksınız. Sizinle bir yere gelmez sizinle vakit geçirmez. Konuştuğunuz zaman zarfında sadece onun dertleri dinleyen yara bandı olan birini olacaksınız. Şuan %90 sevgili olmak için çabaladığı bir erkek var. O erkek onun dertlerini dinlemiyor siz dinliyorsunuz. O size mesaj yazacak siz cevap vereceksiniz köpek gibi ancak aynısını o size yapmayacak onun sadece sıkıntıları için olan bir fino köpeğisiniz(maalesef). Sizi sevgili olunacak bir adam olarak görmüyor hocam maalesef siz devam ettikçe o uzaklaşacak siz hep umut besliyor olacaksınız. Bunun sonucunda siz harabe haline geldikçe o mutlu olacak ve 3-4 ay içerinde(maksimum) kıçınıza tekmeyi basacak. O hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam edecek siz ise ""Acaba nerede yanlış yaptım. Ona kötü mü davrandım? Evet suç bende."" gibi hiçbir manası olmayan cümlelerle kendinizi yiyip bitireceksiniz. Şimdi yapmanız gereken şey şudur: Konuşmayı,iletişimi kesmek. Ona yeterince arkadaşınız olduğunu ve ona ihtiyacınız olmadığını yazın ve bitirin.

O sanki kişisel bir şey gibi değil mi? Kişiden kişiye değişiklik gösterecek bir şey 🤔
Alakası yok tam bir ezik gibi davranmışsın. Artık resmen seni kardeşi gibi bir şey olarak görmeye başlamış.

1.Kız sizi sevmiyor. Maalesef sizi hiç sevmemiş siz onun için birer yara bandı olacaksınız. Sizinle bir yere gelmez sizinle vakit geçirmez. Konuştuğunuz zaman zarfında sadece onun dertleri dinleyen yara bandı olan birini olacaksınız.
2.Şu an %90 sevgili olmak için çabaladığı bir erkek var. O erkek onun dertlerini dinlemiyor siz dinliyorsunuz. O size mesaj yazacak siz cevap vereceksiniz köpek gibi ancak aynısını o size yapmayacak onun sadece sıkıntıları için olan bir fino köpeğisiniz(maalesef).
3.Sizi sevgili olunacak bir adam olarak görmüyor hocam maalesef siz devam ettikçe o uzaklaşacak siz hep umut besliyor olacaksınız. Bunun sonucunda siz harabe haline geldikçe o mutlu olacak ve 3-4 ay içerinde(maksimum) kıçınıza tekmeyi basacak.
4.O hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam edecek siz ise ""Acaba nerede yanlış yaptım. Ona kötü mü davrandım? Evet suç bende."" gibi hiçbir manası olmayan cümlelerle kendinizi yiyip bitireceksiniz. Şimdi yapmanız gereken şey şudur: Konuşmayı,iletişimi kesmek. Ona yeterince arkadaşınız olduğunu ve ona ihtiyacınız olmadığını yazın ve bitirin.

Söylediklerinize cevap vermek istedim...

1.Kız beni seviyor ama benim bahsettiğim tarzda değil. Benimle vakit geçiriyor, buluşmak istiyor.

2.Çabaladığı birisi yok. Sadece kız arkadaşları var. Köpeği değilim.

3.Dikkate alıyorum.

4.Bu aşamayı bugün aştım. Soğudum orta hallisinden.

Herkese yazdıkları için teşekkür ederim çok daha iyiyim dün ve önceki güne nazaran. İlk reddedildiğimde gözüm kararmış, çünkü hayatımdaki her şeyden daha çok değer yüklemiştim.

Değmezmiş.

Arkadaşım 3 ay öncesinden demişti zaten "bu kızla olmaz, konuşmayı kes." diye onu dinlemediğime çok pişman oldum. Bana zaten sürekli söylüyordu sen daha iyisini hak ediyorsun vs. diye. Öyle çok güzel ahım şahım bir kızda değil bakımlı eli yüzü düzgün biriydi, ben daha çok kişiliğine kapılmıştım. Zaten ben de çokta yakışıklı birisi olduğumu düşünmüyorum.

Dediğin gibi kişiden kişiye değişen bir şey ama genel olarak bu şekilde. Zaten bu belirttiğim süre içinde kız bir sinyal verir yada ne bileyim flörtleşiyorsunuzdur hafif hafif. Ondan sonrası sana bakıyor, eğer sadece arkadaşsanız o başka tabii.
Hocam gerçekten o kadar kısa sürede birisiyle flörtleşebilecek birisi değilim.

Söylediklerinize cevap vermek istedim...

1.Kız beni seviyor ama benim bahsettiğim tarzda değil. Benimle vakit geçiriyor, buluşmak istiyor.

2.Çabaladığı birisi yok. Sadece kız arkadaşları var. Köpeği değilim.

3.Dikkate alıyorum.

4.Bu aşamayı bugün aştım. Soğudum orta hallisinden.

Herkese yazdıkları için teşekkür ederim çok daha iyiyim dün ve önceki güne nazaran. İlk reddedildiğimde gözüm kararmış, çünkü hayatımdaki her şeyden daha çok değer yüklemiştim.

Değmezmiş.

Arkadaşım 3 ay öncesinden demişti zaten "bu kızla olmaz, konuşmayı kes." diye onu dinlemediğime çok pişman oldum. Bana zaten sürekli söylüyordu sen daha iyisini hak ediyorsun vs. diye. Öyle çok güzel ahım şahım bir kızda değil bakımlı eli yüzü düzgün biriydi, ben daha çok kişiliğine kapılmıştım. Zaten ben de çokta yakışıklı birisi olduğumu düşünmüyorum.

Hocam gerçekten o kadar kısa sürede birisiyle flörtleşebilecek birisi değilim.

Allah gönlüne göre versin o zaman dostum, acısıyla tatlısıyla bir tecrübe olmuş senin adına. İyi geceler dilerim.

1 Yıldır konuştuğumuz bir küp şekerin içerisindeki şeker taneleri kadar yakın olduğumuz kız tarafından reddedildim. Eskisi gibi konuşmaya devam etmek istediğini söyledi, ediyoruz ama ben içten içe kötü hissediyorum. Konuşmadığımızda da kendisini çok merak ediyorum daha kötü hissediyorum ne yapmam gerekiyor?

İlk reddi yedikten 2-3 dakika sonra kafam güzel olmuştu, kafam güzelden kastım kendimde daha önce görmediğim bir kişiliğe bürünmüştüm. Bilincim açıktı ama gözüm kapkara tarzında bir şeydi.

Tekrar düşünmesini istemiştim, ertesi gün akşam tekrar konuşmak istedi ve 50 dakikalık normal insanlar gibi konuşmanın ardından yine reddedildim, ikna edemedim. Şimdi ruh hali açısından daha iyiyim.

Ne yapsam bilmiyorum, kendisini hâlâ çok seviyorum ama fikirleri değişmeyecek.

İçimi nasıl ferahlatabilirim? Aklıma onunla olamayacağım geldikçe paramparça oluyorum, işime odaklanamıyorum.
onunla arkadaşlıktan ötesini istiyorsan ama kız istemiyorsa iletişimi keseceksin. yoksa içini başka türlü dizginleyemezsin.

Geri
Yukarı