Reddit'te Sızdırılan GTA VI Görselleri Gerçek Mi?

Çalışan ben değilim, cümlenin öznesiydi o :)

Fotoğrafın doğru olabileceğini söylemeye çalışıyordum. Çekildiği koşulları göz önüne alırsak neden kalitesiz olduğu belli oluyor.
O zaman virgülü yanlış kullanmışsınız, çalışan değilseniz virgül kullanmamalıydınız 😀

Fotoğrafların gerçek olabileceği konusunda size katılıyorum, gerçeklik payı var fakat yine de fazla umut bağlamasak iyi olur. Umarım GTA VI duyurusunun eli kulağındadır😀

Sahte. Rockstar'dan sızıntı çıkmaz öyle kolay kolay. :D Kendilerinden uzunca bir süre oyun görmeyiz kanımca, yaklaşık 5 yıl falan. Adamların çalışma tarzı bu yani ki hep böyleydi. GTA V sonrası Rockstar fanı olanlara aldanmayın. Zaten bu GTA 6 ne zaman gelecek diye haberlere sebep olan tayfa o. Ubisoft demiyoruz burada her yıl seri üretim aynı oyunun farklı renklisini çıkarsın. Rockstar bu arkadaşlar. Detayın detayını çalışırlar, bizi uzun süre bekletirler ve her biri bir öncekinden çok farklı bir oyun yaparlar. :)

İşte dediğim de zaten o, eğer VC haritası büyütülürse veya herhangi bir şekilde değiştirilirse eskisi gibi olamaz, doğası bozulur.
Doğru yaparlarsa hiç de bozulmaz. Haritanın boyutu oyunun doğasını nasıl etkiliyor? GTA SA haritasını büyütüp GTA 5'te kullandılar. Sorun oldu mu? Hayır. GTA 3'ün haritasını büyütüp GTA 4'te kullandılar. Atmosfer bozuldu mu? Hayır. Şimdi GTA VC haritasını büyütüp GTA 6'da kullanınca niye sorun çıksın ki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı