RedHack İçişleri Bakanlığı Sitesini Hackledi!

Dalga geçiyorlar artık. Sözde o sistemlere milyonluk para aktı ama nereye doğru aktı bilinmiyor

Ay yıldız tim ekibide Facebook'ta farmville oynuyor.
Savunmada adamlar.

Haklısın Berkan adamlar orada taktik geliştiriyorlar. Ve büyük bir tahıl ambarı kurma planları yapıyorlar.

21. Yüzyılda komünizm arayışındaki siber savaşcılar... Hangi ütopyadasınız siz dostlar

Her site hacklenebilir. 150.000 Dolarlık DDoS Blocker sistemi var sunucuların önüne çekilen, o da toplu saldırıyla çökertmeye engel, hacklemeye değil. Ne yapıldı savunulması için gerçekten merak ediyorum ama açıklanmıyor. Dip not olarak bizim açımızdan Ay Yıldız ya da RedHack ya da Mahmut Team, Osman Emmi ve Mahdumları vb grubun önemi yok, önemli bir site ya da devlet kurumuyla ilgili hack olayı olduğunda haber değeri var gündem meselesi

"Herkes hack yapar, Ayyıldız Fark atar" başlıkları onları daha ne kadar populeritesini devam ettircek merak ediyorum.

21. Yüzyılda komünizm arayışındaki siber savaşcılar... Hangi ütopyadasınız siz dostlar

Devlet yönetimi moda gibi sürekli değişen bir şey değildir. Yok komünizm eskide kaldı artık bunlar popüler falan şeklinde şeyler asla söylenmemesi gerek. Eğer yönetim biçimi doğruysa her zaman uygulanabilir.
Bu gün rusya bile sosyalizm istiyor. Anketlerde büyük kısım sosyalizmin gelmesini istiyor. Türkiyede'de bu yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…