Redmi 9 telefonda PUBG Mobile nasıl 60 FPS yapılır?

İşletim sistemi
Android
GFX tool kullanılıyordu eskiden, bir de bazı Config'ler sayesinde yapabiliyorsunuz ama oyunun dosyalarını değiştirdiğiniz için ban yeme şansınız olabilir, pek bilmiyorum.

Ekran 60Hz olduğu için 90 FPS olsa bile 60 FPS görüyordum zaten. Birkaç uygulama yardımıyla gerçekten 90 FPS Aldığımı gördüm.

Bakın demek istediğim şu, 45 FPS kilidi açıkken eğer işlemciye ve grafik işlemcisine bağlı olarak sabit 45 FPS almıyorsun, ya da 60 FPS kilidi açıkken sabit 60 FPS almıyorsun

60 FPS kilidi açınca FPS artmıyor, 20-40'larda gezmeye devam ediyor ve son olarak, G35 işlemcisi ile bırakın 90 FPS'i, 60 FPS'i bile göremezsiniz. Belki lobide 60 FPS çalışabilir.

Bakın demek istediğim şu, 45 FPS kilidi açıkken eğer işlemciye ve grafik işlemcisine bağlı olarak sabit 45 FPS almıyorsun, ya da 60 FPS kilidi açıkken sabit 60 FPS almıyorsun

60 FPS kilidi açınca FPS artmıyor, 20-40'larda gezmeye devam ediyor ve son olarak, G35 işlemcisi ile bırakın 90 FPS'i, 60 FPS'i bile göremezsiniz. Belki lobide 60 FPS çalışabilir.
Hocam hadi 90 FPS i geçtim 60 FPS alıyordum zaten?

Yeni konular

Geri
Yukarı