Redmi 9 vs GM 9 Pro

364809

Kilopat
Makaleler
1
Redmi 9 vs GM 9 Pro

-Genishin impact ve PUBG Mobile oynarım birkaç küçük oyun daha. Çok bağımlısı değilim ama kasarakta oynamak istemem.
-Telefondan dizi film çok izlerim.
-Kamerası ve ekran süresi önemli.

GM 9 Pro'nun AMOLED ekranı, Dolby vision ve Dolby Atmos, çift hoparlör özellikleri için beğeniyorum.
Redmi 9'unda helio G80, MIUI arayüzü, 5020MAH batarya, 4'lü kamerası için beğeniyorum.

SD660 ile heliog80 arasında çok performans farkı var mıdır?
Aklıma Redmi 9 daha çok yatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU gücü olarak G80 ve SD 660 hemen hemen aynı işlemciler. GPU noktasında G80 modeli daha iyi. Arka kamera, ekran olarak GM 9 Pro daha iyi. Batarya kapasitesi olarak Redmi 9 daha yüksek gözükse de AMOLED ekran yüzünden aradaki batarya kapasitesi fark olmaz.

Bana kalırsa Redmi daha iyi General Mobile hızlı ısınıyor ve biraz çabuk şarj yiyor. Ama sistem olarak her ikisi de güzel ama tabii Redmi öneririm. Şarj tutmasını istiyorsan performans için Redmi.

Redmi 9 vs GM 9 Pro

-Genishin impact ve PUBG Mobile oynarım birkaç küçük oyun daha. Çok bağımlısı değilim ama kasarakta oynamak istemem.

GM 9 Pro'nun AMOLED ekranı, Dolby vision ve Dolby Atmos, çift hoparlör özellikleri için beğeniyorum.
Redmi 9'unda helio G80, MIUI arayüzü, 5020MAH batarya, 4'lü kamerası için beğeniyorum.

SD 660 ile G80 arasınds CPU gücü olarak fark çok az, GPU olarak G80 önde.

Ancak bu iki telefonda pubgm de kasma, takılma yapabilir. Genshinde kesin olarak kasacaklar zaten (ısınmada yaparlar genshinde)

GM 9 Pro'daki AMOLED ekran sebebiyle batarya performansları aynı olacaktır.

Kamera olarak Redmi 9 daha iyi diye bilmekteyim.

Tavsiyem Redmi 9'dan yana.
Bana kalırsa Redmi daha iyi General Mobile hızlı ısınıyor ve biraz çabuk şarj yiyor. Ama sistem olarak her ikisi de güzel ama tabii Redmi öneririm. Şarj tutmasını istiyorsan performans için Redmi.

Bahsettiğiniz hızlı ısınma ve çabuk şarj yeme durumu GM'nin her cihazında olmuyor. Modelden modele değişen bir durum, hatalı bilgilendirme yapmazsanız sevinirim.

Redmi 9 vs GM 9 Pro

Hocam Genshin Impact oyununu düzgün bir şekilde oynamak istiyorsanız bütçenizi fazlasıyla yukarı çıkarmanız lazım.

720G'de bile rahat oynayamazsınız.
X3 Pro gibi bir cihazda rahat bir şekilde oynayabilirsiniz (3600 TL).
Yani Genshin Impact oyunundan beklentiniz olmasın.

Bu iki cihaz arasından ben GM 9 Pro'yu tercih ederdim.

Hocam Genshin Impact oyununu düzgün bir şekilde oynamak istiyorsanız bütçenizi fazlasıyla yukarı çıkarmanız lazım.

720G'de bile rahat oynayamazsınız.
X3 Pro gibi bir cihazda rahat bir şekilde oynayabilirsiniz (3600 TL).
Yani Genshin Impact oyunundan beklentiniz olmasın.

Bu iki cihaz arasından ben GM 9 Pro'yu tercih ederdim.

O fiyatlara çıkabilmem çok zor. Bu cihazları 0 olarak alacağım ama 2.el olarak S8, OnePlus 5, pocophone F1 gibi seçeneklerimde var.

O fiyatlara çıkabilmem çok zor. Bu cihazları 0 olarak alacağım ama 2.el olarak S8, OnePlus 5, pocophone F1 gibi seçeneklerimde var.

Hocam Genshin Impact oyunu için ya kaçak almalısınız ya da 2.el.
0 olarak GM 9 Pro sizi üzmez, bir oyun için bence 2.el almaya gerek yok.

Oyunu ama çok oynamak istiyorsanız o 3 seçenek arasından F1 daha iyi gibi oyun performansı konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı