Redmi 9C dokunmatik köşeleri geç algılıyor

Bütçe
0 TL
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
aşırı kötü bir bilgisayarım var yazmaya utanıyorum
Merhaba. Redmi 9C adlı telefona sahibim fakat bir sorunu var. Mesela Kafa Topu 2 oynuyorum ve dokunmatik köşelerde geç algılıyor. Basıyorum 1 2 saniye geç geliyor. Bu yüzden tuşları çok uzağa koymak zorunda kalıyorum. Mesela Roblox oynuyorum orada da aynı köşedeki tuşa basılmıyor, 1 2 saniye geç algılıyor. Ekran koruyucusundan olsa her yerde yapar ama sadece köşelerde yapıyor (Game Turbo yok). Bir şey daha ekleyeceğim, telefona hata bildirimi yaptım ama hala düzelmiyor. Garantisi bitti ve param yok. Tamirciye de veremem. Bir çözüm yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Redmi 9C adlı telefona sahibim fakat bir sorunu var. Mesela Kafa Topu 2 oynuyorum ve dokunmatik köşelerde geç algılıyor. Basıyorum 1 2 saniye geç geliyor. Bu yüzden tuşları çok uzağa koymak zorunda kalıyorum. Mesela Roblox oynuyorum orada da aynı köşedeki tuşa basılmıyor, 1 2 saniye geç algılıyor. Ekran koruyucusundan olsa her yerde yapar ama sadece köşelerde yapıyor (Game Turbo yok). Bir şey daha ekleyeceğim, telefona hata bildirimi yaptım ama hala düzelmiyor. Garantisi bitti ve param yok. Tamirciye de veremem. Bir çözüm yok mu?
Daha önce ekran veya üst cam değişti mi ?

Önceden çıkarmıştım sorun devam ediyordu servise verdiğimde telefonda sorun yok deyip geri gönderdiler ama cidden dokunmatikde sorun var.

Geri takamayabilirsin, taksan bile kenarlarında hava boşluğu kalma ihtimalle. Koruyucudan değilse aksi halde servise vermen gerekecek. Ekranda sorun olabilir.

İkinci el mi aldın cihazı?

Hayır 0

Geri
Yukarı