Redmi Note 10 Pro kameraya bağlanılamıyor hatası

Redmi Note 10 Pro ile kameraya bağlanılamıyor hatası alıyorum. Telefonu yeniden başlatana kadar düzelmiyor. Ne yapabilirim? Garantisi yok.

Konnektör çıkmış olabilir.

Yazılımsal olarak bir sorun var gibi gözüküyor. Telefonun yazılım güncelleştirmelerini yapıp deneyin, olmaz ise fabrika ayarlarına geri döndürerek deneyin. Donanımsal olarak bir arıza olabilme ihtimali de var gibi, telefon çok ısınınca ya da uzun süre açık kalınca böyle bir soruna yol açıyor olabilir. İlk önce yazılımsal bir sorun mu diye dediklerimi yapıp bakın, olmaz ise teknik servise göstermenizde fayda var.

Benim cihazımda da aynı hata vardı yeniden başlatınca düzeldi. Klasik yazılım hataları.

Benim cihazımda da aynı hata vardı yeniden başlatınca düzeldi. Klasik yazılım hataları.
İşte düzeliyor ama tekrar oluyor.
Yazılımsal olarak bir sorun var gibi gözüküyor. Telefonun yazılım güncelleştirmelerini yapıp deneyin, olmaz ise fabrika ayarlarına geri döndürerek deneyin. Donanımsal olarak bir arıza olabilme ihtimali de var gibi, telefon çok ısınınca ya da uzun süre açık kalınca böyle bir soruna yol açıyor olabilir. İlk önce yazılımsal bir sorun mu diye dediklerimi yapıp bakın, olmaz ise teknik servise göstermenizde fayda var.
Farklı sorunlar da vardı kemarada. Telefonun yazılımsal işleriyle uğraşan birkaç kişi gördü ve hepsi yazılımsal dedi aslında ama çözümünü bilmiyorlardı. Bilenler de ücret talep etti. Ben de buraya sormak istedim.

İşte düzeliyor ama tekrar oluyor.

Farklı sorunlar da vardı kemarada. Telefonun yazılımsal işleriyle uğraşan birkaç kişi gördü ve hepsi yazılımsal dedi aslında ama çözümünü bilmiyorlardı. Bilenler de ücret talep etti. Ben de buraya sormak istedim.

Dediğim gibi yazılım güncellemeyi deneyin, olmaz ise fabrika ayarlarına geri yükleyip deneyin.

Gerçekten Note 10 Pro çok övüldüğü için aldım fakat yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, gerek saçma sapan takılmalar, %20 altında sarj düştüğünde yazı yazamıyorum bile doğru dürüst çok kasıyor çünkü. Daha fazla Xiaomi ürünlerini tercih etmem.

%20 altında şarj düştüğünde yazı yazamıyorum bile doğru dürüst çok kasıyor çünkü.

Hocam 20 altına düşünce pil tasarrufunu açmasak da muhtemelen yazılımsal kısıtlamalar oluyor şarj daha uzun dayansın diye. Performans modunu açarsanız düzelecektir. (Redmi Note 9 Pro kullanıyorum)

Geri
Yukarı