Redmi Note 10 Pro vs Note 11 Pro

Hocam 2. el mi 10t veya X3 Pro bakın soru işaretiniz olmasın. Sıfır almak zorunda değilsiniz illa.

12 mininin bataryası rezalet hocam ya. Küçük bir şey istiyorsanız S22 S23 bakabilirsiniz.

12 de olabilir S23 istemiyorum çünkü ömrü az 3 sene sonra çöp oluyormuş Samsung'lar iPhone 8 kullanıyorum akıyor iyi ilk aldığım gibi.

iPhone önerip niye konuyu horlatıyorsunuz yok S22, S23 bakabilirsiniz yok X daha iyi, adam iki telefondan hangisinin daha iyi olduğunu sormuş ve bütçe esnekliğini söylememiş 12 mini önermek nedir ya, zaten Note 10 Pro'yu ikinci elden alıyor.

10 Pro sakın alma.
İş yerinde 3 kişiye.
Aileden 2 kişiye aldım.
Sorunlu telefon.

Nasil bir sorunu var yazilimsalmi hocam.

iPhone X ikinci el daha mantıklı gibi geldi Xiaomi alınmaz bence çünkü 7 kullanan Ark'ım var diyor ki ekran büyük olsa efsane telefon günlük kullanım için yeterli. Bende 12 mini alacağım efsane diye duydum ekran büyüklüğüne bakacağım yarın alacağım.

Garanti falan deme bir işe yaramaz Xiaomi bende de vardı 10 Pro ile aynı özellikti modeli hatırlamıyorum sorunlu telefon.

Nasil bir sorunu var.

Hocam 2. el mi 10t veya X3 Pro bakın soru işaretiniz olmasın. Sıfır almak zorunda değilsiniz illa.

12 mininin bataryası rezalet hocam ya. Küçük bir şey istiyorsanız S22 S23 bakabilirsiniz.

Zaten 2. el alacağım sifira durum yok.

Geri
Yukarı