Redmi Note 10s çok ısınıyor

Aryukola

Centipat
Daha fazla  
Yeni aldığım telefon çok fazla ısınıyor. Abimde de Redmi Note 10 var. Aynı oyunu oynuyoruz, abimin telefon buz gibi benimki alev alıyor. Yani bu sadece bende mi böyle yoksa kronik sorunu falan mı var? Telefonun garantiye yollayacağım yoksa.

telefonun sıfırmı 2. elmi?

Yeni aldığım telefon çok fazla ısınıyor. Abimde de Redmi Note 10 var. Aynı oyunu oynuyoruz, abimin telefon buz gibi benimki alev alıyor. Yani bu sadece bende mi böyle yoksa kronik sorunu falan mı var? Telefonun garantiye yollayacağım yoksa.

Redmi'lerde ısınma kronik sorun diye biliyorum arkadaşım demişti onda da 10s var PUBG'de 2 3 el atınca alev alıyordu.

İade edebiliyorsan et uğraşma. Yoksa garantiye ver diyeceğim ne zaman dönüş yapılır onun garantisini veremeyiz. El yakacak kadar ısınıyorsa anlaşılan sorunu var demektir.

Aynısı bende de var. Ben 2 el Fortnite atıyorum telefon patlamaya meyilli güdümlü füze gibi oluyor hem bütün Redmi'lerde ısınma kronik sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı