Redmi Note 10s ekran koruyucu tavsiyesi

Emin olun bu yazdığınızı direkt olarak Google'a yazsanız daha çok destek alırsınız. Bedavacı oldu iyice millet. Buyurun link;
Let Me Google That

O zaman insanlar ekran kartı tavsiyesi de istemesin telefon tavsiyesi de istemesin. Bir sürü ekran koruyucu var, ben hangi ürünün beklentilerimi karşılayacağını nereden bileyim ama bu işten anlayan birisi varsa bana çok rahat yardımcı olabilir. Ki sosyalin amacı da tam olarak bu yardımlaşmak. Ayrıca moderatör arkadaşlar mesajımı biraz değiştirmiş sanki mesajı komut veriyormuşum havası veren hale getirmişler.

O zaman insanlar ekran kartı tavsiyesi de istemesin telefon tavsiyesi de istemesin. Bir sürü ekran koruyucu var, ben hangi ürünün beklentilerimi karşılayacağını nereden bileyim ama bu işten anlayan birisi varsa bana çok rahat yardımcı olabilir. Ki sosyalin amacı da tam olarak bu yardımlaşmak. Ayrıca moderatör arkadaşlar mesajımı biraz değiştirmiş sanki mesajı komut veriyormuşum havası veren hale getirmişler.
Ekran kartının binlerce modeli var, çıkabilecek bir dünya aksiliği var, ortaya dökülen bir para var. Ekran koruyucu öyle değil, ya mat alırsınız ya şeffaf, yapamazsanız tekrar alırsınız en fazla 50 liranız gider. Aynı şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı