Çözüldü Redmi Note 10s format sonrası Google servislerine bağlanamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mr.r00t

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Kardeşim de 10S model telefon var koyduğu şifreyi unutmuş. Bende recovery mode ile telefonu sıfırladım. Buraya kadar herşey güzel. Fakat kurulum esnasında kuruluma devam etmek için eski şifreyi girmemi istiyor ya da google hesabıyla giriş yapmamı istiyor. Google hesabını seçiyorum. Daha eposta şifre girme ekranı bile gelmeden :

" Oturum açılamadı
There was a problem communicating with Google servers.
Try again later. "

Ek olarak telefon internete bağlı.

1654946774597.jpg

Çözüm
Wi-Fi'den çık SIM kart tak mobil veri ile dene.

Maalesef SIM kartını bile okumuyor. Yazılım atıp tekrar deneyeceğim.

Yazılım atın öyle deneyin büyük ihtimalle düzelir.

Yazılım dosyası için buraya bakabilirsin.

Büyük uğraşla yazılım attıktan sonra da sorun hala devam ediyor.
Çözümü buldum. Sorun Google Play Services'de. İnternette kurulum esnasında Chrome'a girerek play hizmetleri APK olarak kurup sorunu çözende var. Ancak ben böyle çözemedim. Videonun linkini "

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

" İhtiyacı olanlar için paylaşıyorum. Ben farklı bir sürüme ROM atarak sorunu çözdüm. Global V12.5.16.0 sürümünden Global V12.5.14.0 sürümüne düşürdüm. Her şey eskisi gibi çalışır durumda.
Wi-Fi'den çık SIM kart tak mobil veri ile dene.

Maalesef SIM kartını bile okumuyor. Yazılım atıp tekrar deneyeceğim.

Yazılım atın öyle deneyin büyük ihtimalle düzelir.

Yazılım dosyası için buraya bakabilirsin.

Büyük uğraşla yazılım attıktan sonra da sorun hala devam ediyor.
Çözümü buldum. Sorun Google Play Services'de. İnternette kurulum esnasında Chrome'a girerek play hizmetleri APK olarak kurup sorunu çözende var. Ancak ben böyle çözemedim. Videonun linkini "

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

" İhtiyacı olanlar için paylaşıyorum. Ben farklı bir sürüme ROM atarak sorunu çözdüm. Global V12.5.16.0 sürümünden Global V12.5.14.0 sürümüne düşürdüm. Her şey eskisi gibi çalışır durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı