Custom ROM Redmi Note 10S ROM önerisi

EnesCemil

Centipat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Merhaba Redmi Note 10S için sanırım EU ROM yok EEA ROM kurdum fakat oda global ROM ile aynı Google arama ve mesajlaşma kullanılıyor. EU ROM kurmanın bir yolu var mı eğer yoksa hangi ROM'u indirmemi önerirsiniz?

PixelExperience nasıl ve performans ve pil konusunda bir de kişileştirme konusunda hangisini önerirsiniz.

Kişiselleştirme kısmında Evolution X, pil konusunda nasıldır bilmiyorum ROM'ların durumu. Pilin hızlı bittiğini görürseniz Custom Kernel flaşlamayı deneyebilirsiniz ama çoğu ROM harici olarak yüklenen Kernel için destek sağlamıyor. EvolutionX gibi.

İnceleme videolarından ROM'ların nasıl olduğuna bakabilirsiniz. @EnesCemil

Kişiselleştirme kısmında Evolution X, pil konusunda nasıldır bilmiyorum ROM'ların durumu. Pilin hızlı bittiğini görürseniz Custom kernel flaşlamayı deneyebilirsiniz ama çoğu ROM harici olarak yüklenen kernel için destek sağlamıyor. Evolution X gibi.

Hocam ben ROM kurmada yeniyim Evolution X kuracağım TWRP ile mi yoksa PC'den Mi Flash ile mi kuracagım ROM'u.

Hocam ben ROM kurmada yeniyim Evolution X kuracağım TWRP ile mi yoksa PC'den Mi Flash ile mi kuracagım ROM'u.

Onun için YouTube'a baksanız iyi olur. Kendi cihazım olsa yine bir şeyler söyleyebilirdim ama farklı cihaz olunca yanlış yönlendirme yapmayayım.

Kendi telefonumda TWRP, OrangeFox ile flaşlıyorum Custom ROM'ları.

Geri
Yukarı