Redmi Note 10S telefon için custom kernel önerisi

CavadHP

Zeptopat
Daha fazla  
crDroid 10.2 (Android 14) atılmış Redmi Note 10S telefonuna, performansı aşırı iyi hangi Custom kernel önerirsiniz? 🙏

Custom ROM üreticiler zaten özelleştirilmiş sonunda Linux 4.19 performance olan kerneli kullanıyorlar genelde. Yaklaşık 50 civarı Custom ROM ve kernel kurmuş biri olarak telefonda sorun çıkarmayan ya da en azından performansı arttıran bir tane kernele rastlamadım. GPU'ya OC yaparak performansı arttırabilirsin.

Custom ROM üreticiler zaten özelleştirilmiş sonunda Linux 4.19 performance olan kerneli kullanıyorlar genelde. Yaklaşık 50 civarı Custom ROM ve kernel kurmuş biri olarak telefonda sorun çıkarmayan ya da en azından performansı arttıran bir tane kernele rastlamadım. GPU'ya OC yaparak performansı arttırabilirsin.
Sağol Kardeşim ❤️

Benim Custom ROM'umda SiLonT kernel kullanilmis, Linux 4.19 performance Kerneli kursam olurmu?

Geri
Yukarı