Redmi Note 11 alınır mı?

Pushlt

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar babama Redmi Note 11 almayı düşünüyorum. Babam okey oynar, işi gereği fotoğraf çeker ve şarjı günü kurtarması önemli sizce alınır mı? Ya da sizce Redmi Note 11 Pro yılbaşında falan 6000'e düşer mi?

Fazlasıyla yeter.
Bende redmi note 10 5g kullanıyorum işimi fazlasıyla görüyor.
Bir aralar MLBB oynuyordum 60 fps sabit alıyordum max ayarlarda o cihaz hayli hayli işini görecektir.

Yarın siparid veriyim bari
Bence ve yıl başından sonra fiyat baya artar hatta yarın fiyatının artmayacağının garantisi yok.
1 gün farkla Asus tuf gaming laptop alamadım gece 12 den sonra fiyatı 20 binden 22 bine çıkmıştı bende 20 bine aynı özelliklerde HP victus aldım tek fark hp ekran bir tık büyük aslında memnunum ama Asus alabilseydim daha mutlu olurdum. Sırf elime para 1 gün sonra geçecek diye kaldı öyle.
yerinde olsam bir an önce almaya bakarım.

Bence ve yıl başından sonra fiyat baya artar hatta yarın fiyatının artmayacağının garantisi yok.
1 gün farkla Asus tuf gaming laptop alamadım gece 12 den sonra fiyatı 20 binden 22 bine çıkmıştı bende 20 bine aynı özelliklerde HP victus aldım tek fark hp ekran bir tık büyük aslında memnunum ama Asus alabilseydim daha mutlu olurdum. Sırf elime para 1 gün sonra geçecek diye kaldı öyle.
yerinde olsam bir an önce almaya bakarım.
Haklısın riske girip yarın sipariş vereceğim prosunun 2. eli bu fiyata bulabilirsem ve çift hatlımı tam öğrenemedim

Haklısın riske girip yarın sipariş vereceğim prosunun 2. eli bu fiyata bulabilirsem ve çift hatlımı tam öğrenemedim
Türkiye gibi yerde 2. el cihaz tercih etmem alırsanızda satış sözleşmesi vs. yapınız.
Suç işlerinde kullanılmış olabilme ihtimali var.
Bizim hocamız zamanında 2. el telefon almıştı sonra fetö olayları falan patladı bu telefona da zamanında bunların kullandığı uygulamalardan yüklenmiş adam 1 sene görevden uzaklaştırıldı, suçsuzluğunu zor kanıtladı göreve falan döndü ama insan içine çıkamadı sonra şehir falan değiştirdi durumu oraya kadar gelmişti.
Masumiyeti ispatlanınca göreve başladı ama başka ile falan tayyin istedi 15 sene çalıştığı okula dönmek istemedi bir daha.

Kısaca babanın ihtiyaç duymacağı bir telefon için 2. el alma sıfır olsun kafanız ağrımaz.

Geri
Yukarı