Redmi Note 11 Pro 4G telefon kaçak mı?

craxy76

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Redmi Note 11 Pro 4G kullanıyorum ama telefonun kaçak olup olmadığını nereden öğreneceğim? HyperOS gelmişti güncellemiştim ve 1 buçuk ay oldu IMEI'si falan gitmedi nasıl telefonun kaçak veya orijinal olduğunu öğreneceğim? Biri bana yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Redmi Note 11 Pro 4G kullanıyorum ama telefonun kaçak olup olmadığını nereden öğreneceğim? HyperOS gelmişti güncellemiştim ve 1 buçuk ay oldu IMEI'si falan gitmedi nasıl telefonun kaçak veya orijinal olduğunu öğreneceğim? Biri bana yardımcı olursa sevinirim.

Bl kilidi açıksa yani telefonu kapatıp açarken üstte Kilit işareti varsa muhtemelen yurt dışıdır ayrıca e-Devlet'ten de kontrol edilebiliyordu diye biliyorum.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama buraya cihazdaki iki IMEI'yi de.
Sırayla girerek test edebilirsiniz. IMEI'yi sorgulayınca ithalat yoluyla kaydedilen IMEI türü bir şey yazıyorsa çıkan sonuçta sıkıntı yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı