Çözüldü Redmi Note 11 Pro 4K video kayıt

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yiğit_17

Decapat
Yer
Ankara/Gölbaşı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 AF 3.40 GHz
Saphire Nitro Rx590 8Gb
Fury beast 16gb 3200MHZ x1
Kioxia exceria G2 1TB
Gigabyte B450M-K
MSI MAG A600DN
Redmi Note 11 Pro
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Redmi Note 11 Pro cihazına sahibim, internette işlemcisinin özelliklerini araştırırken 4K 30FPS video kayıt yapabildiğini gördüm ama telefonumda bu özellik yok. Maksimum 1080p 30 FPS çekebiliyor. Çekememesinin sebebi nedir?

Çözüm
İşlemci destekleyebilir, üretici modele eklememiş bu özelliği anlaşılan. Benim işlemcimde 8K kayıt destekliyor ancak Samsung sadece 4K 60FPS koymuş mesela. Normal.

İşlemcinin tüm özelliklerini kullandırtmaz üreticiler orta segment modellerinde.
İşlemci destekleyebilir, üretici modele eklememiş bu özelliği anlaşılan. Benim işlemcimde 8K kayıt destekliyor ancak Samsung sadece 4K 60FPS koymuş mesela. Normal.

İşlemcinin tüm özelliklerini kullandırtmaz üreticiler orta segment modellerinde.

Çözüm

Tamam teşekkürler.

Geri
Yukarı