Redmi Note 11 Pro Plus 5G vs Redmi Note 12 Pro

selamlar, acaba ilk izleniminiz nasıl cihaz hakkında? bende note 11 pro+ almayı düşünüyorum. Artı ve gözünüze çarpan eksi yönleri neler? Cevap için teşekkürler, Şimdiden. hayırlı olsun.
Hocam cihaz bugün elime geçti. İlk izlenimim olarak çok bir özelliğini inceleyemedim ama incelediklerim arasında en iyisi hoparlör ve hızlı şarj özelliği. 0'dan 100'e 14 dakika gibi bir sürede çıktı ve hoparlörü bayağı güzel, bu iki özelliği dışında çok bir özelliğini test etme şansım olmadı henüz.

Hocam cihaz bugün elime geçti. İlk izlenimim olarak çok bir özelliğini inceleyemedim ama incelediklerim arasında en iyisi hoparlör ve hızlı şarj özelliği. 0'dan 100'e 14 dakika gibi bir sürede çıktı ve hoparlörü bayağı güzel, bu iki özelliği dışında çok bir özelliğini test etme şansım olmadı henüz.

Acaba kısa bir kullanım sonrası deneyimlerinizi burada paylaşma ihtimaliniz olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim, tekrardan hayırlı olsun.

Acaba kısa bir kullanım sonrası deneyimlerinizi burada paylaşma ihtimaliniz olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim, tekrardan hayırlı olsun.
Tabii, paylaşırım hocam. Teşekkürler.

Hocam kısa bir inceleme sonrası görüşlerim telefonun kamerasının çok üst düzey olmasa da gayet yeterli ve tatmin edici olduğunu söyleyebilirim, telefonun hoparlör sesleri gerçekten çok iyi, telefonun 120W hızlı şarj özelliği her şarja taktığınızda manuel olarak aktif etmeniz gerekiyor 120W ile 0'dan 100'e 15 dakika civarında çıkıyor; 120W ile doldurmadığınız zaman da 20-25 dakika civarında doluyor yine gayet iyi olduğunu düşünüyorum, telefondan oyun oynamadım oyun performansı konusunda bir şey söyleyemem, batarya ömrü olarak gündelik kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor oyun oynadığınız zaman farklı olabilir, telefonda herhangi bir yazılım hatası ile de karşılaşmadım(Xiaomi HyperOS sürümünü kullanıyorum). Bunlar dışında da klasik Xiaomi telefonu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı