Redmi Note 11 Pro Plus 5G vs Redmi Note 12 Pro

İki cihazdan birini almanız şart mı? Şart ise Redmi Note 11 Pro Plus almanızı öneririm.
Yani bütçem max 12k daha üstüne çıkamam, bu bütçelerde de bu iki telefonu buldum hocam.

Kullanım amacınız nedir?
Oyun oynamam, genelde sosyal medyada takılırım, sosyal medyada da paylaşım çok fazla yapmam o yüzden ortalama düzeyde bir kamera fazlasıyla yeterli olur, bunlar dışında da bir şey yapmam hocam.

Oyun oynamam, genelde sosyal medyada takılırım, sosyal medyada da paylaşım çok fazla yapmam o yüzden ortalama düzeyde bir kamera fazlasıyla yeterli olur, bunlar dışında da bir şey yapmam hocam.
Alternatif olarak A25 bakabilirsiniz. Gündelik kullanım için daha iyi bir tercih olur. Benim size önerim A25 ile Redmi Note 11 Pro Plus arasında seçim yapmanız olur.

Note 11 Pro Plus aldım hocam, teşekkürler hepinize..
selamlar, acaba ilk izleniminiz nasıl cihaz hakkında? bende note 11 pro+ almayı düşünüyorum. Artı ve gözünüze çarpan eksi yönleri neler? Cevap için teşekkürler, Şimdiden. hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…