Redmi Note 12 PUBG Mobile FPS sınırı nasıl kaldırılır?

Daha fazla  
Selam, telefonum Redmi Note 12. 8 GB RAM'i var, geçenlerde PUBG Mobile'ı denemek istedim ama 45 FPS alıyorum. Telefon 120 Hz 90 FPS'i kaldırabilir, bunu nasıl kaldırabilirim veya kaldırmalı mıyım?

Selam, telefonum Redmi Note 12. 8 GB RAM'i var, geçenlerde PUBG Mobile'ı denemek istedim ama 45 FPS alıyorum. Telefon 120 Hz 90 FPS'i kaldırabilir, bunu nasıl kaldırabilirim veya kaldırmalı mıyım?
Telefonunun ekranı 120 hz diye 90 fps oynatmaz oyun ayrıca PUBG sizde 45 fps veriyor ise öpüp başınıza koyun hocam normalde o telefon 30 fps veriyor olması lazım.

Telefonunun ekranı 120 Hz diye 90 FPS oynatmaz oyun ayrıca PUBG sizde 45 FPS veriyor ise öpüp başınıza koyun hocam normalde o telefon 30 FPS veriyor olması lazım.

Hocam 30 da olabilir ben tahminen söyledim nasıl ölçeceğimi bilmiyorum ama arkadaşımın 5 yıllık eski Huawei telefonu 60 FPS veriyor.

Normal şartlar altında en fazla 60 FPS yapabiliyorsunuz diye biliyorum PUBG cihaza göre açıyor 90 FPS'yi ben Galaxy Tab S7'ye root atıp GL Tools ile Fortnite Mobile'de 120 FPS açmıstık.

Normal şartlar altında en fazla 60 FPS yapabiliyorsunuz diye biliyorum PUBG cihaza göre açıyor 90 FPS'yi ben Galaxy Tab S7'ye root atıp GL Tools ile Fortnite Mobile'de 120 FPS açmıstık.

Peki 60 FPS'e nasıl çekeceğim telefonun garantisini bitirmeden? Pgt Free ile denedim ama etki etmedi.

Bu arada eFootball, çoğu araba oyunu ve Call of Duty de 60 90 FPS'ler alıyorum sadece PUBG düşük FPS veriyor. Cihazın PUBG'yi 60 FPS açacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı