Redmi Note 7 Video Kamera Açısını Geniş Yapma

Sorun düzeldi görüntü dengelemeyi kapatmam gerekiyormuş.
Ben Kamera'dan video kısmına geliyorum daha sonra ayarlara basıyorum orda görüntü dengelemeyi kapasamda aynı kalıyor çözümü nedir?
1080p60fps
Kamera ayar kısmından çözünürlüğü 16:9 aldım sorun çözüldü. Lakin anlamadığım şey şu; 16:9'a alınca fotoğraf çekerken ne değişecek? Daha mı iyi oluyor?

Ben Kamera'dan video kısmına geliyorum daha sonra ayarlara basıyorum orda görüntü dengelemeyi kapasamda aynı kalıyor çözümü nedir?
1080p60fps
Kamera ayar kısmından çözünürlüğü 16:9 aldım sorun çözüldü. Lakin anlamadığım şey şu; 16:9'a alınca fotoğraf çekerken ne değişecek? Daha mı iyi oluyor?
İlk sorununuz için bilmiyorum ben de tesadüfen buldum. Öbür soru ise şöyle ki eğer 16:9'a alınca bir fotoğraf veya video çekerseniz fotoğraf görüntü boyutu olarak daha büyük olur ancak fotoğraf büyüdüğü için 4:3'e göre daha kalitesiz bir görüntü olur. Bu arada 1080P 60 FPS ile 1080P 30 FPS arasında büyük bir kalite farkı vardır. Benim önerim her ne kadar kare sayısı düşse de 1080P 30 FPS kullanın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı