Redmi Note 8 MIUI 12'de yavaş şarj oluyor

UTKU123161

Hectopat
Merhabalar; dün telefonuma MIUI 12 güncellemesini yaptım, sarjım çabuk bitmeye başladı ve bugün sarja taktım. Yaklaşık 3.5 saattir sarjda ve hala %60 dolmus durumda. Normalde 2 saat civarında doluyordu. Sorun nedir? Şimdiden teşekkürler.

Hard reset atın hocam, büyük güncellemeler sonrası yedek alınıp yapılmasını öneririm her zaman. İsterseniz birkaç gün bekleyin, anca optimize olacak sisteme arayüz. Hala aynı sonucu alıyorsanız hard resete başvurun.

Redmi Note 8 güncellemesi halen içinde sorun barındırıyor. Batarya optimizasyonundan şikayet eden çok kişi var. Temiz kurulum yapın (fabrika ayarlarına sıfırlama) işe yaramazsa birkaç hafta bekleyin yama gelir.

Benim eski telefonum Note 8'di ve bende de öyle oluyordu ama düzelir 1, 2 aya merak etme.

Nasıl geçtin hala güncellemeler de gözükmüyor?
Beta Global Kararlı sürüm dağıtıldı. Belirli kullanıcılara gönderildi. Zaten bir çok sorun içeriyor ve tam anlamıyla MIUI 12 özellikleri bulunmuyor. Bir nevi MIUI 11.5 diyebiliriz. Bundan sonra çıkacak olan sürüm herkese dağıtılacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…