Redmi Note 8 Pro çöküyor

Manter250

Kilopat
Yer
Antalya/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Bim BS
Redmi Note 8 Pro 128 / 6 yurt içi cihazım var bazen (duruma göre ve kullanışa göre değişiyor) restart atıyor ve tekrar başlıyor. Genelde uygulamalar çöküyor. Cihazın Bootloader kilidi açık. Hiçbir değişeni yok. İlk sahibiyim. Şu ana kadar hiç sorun yaratmamıştı. Dediğim gibi cihazım bazen MIUI ekranına geçip tekrar açılıyor. Bunu hep yapmıyor ama genelde böyle ve bj durum çok rahatsız edici. Bu arada cihazın tüm özellikleri çalışıyor. Ben bir videoda bataryanın olduğu yerde bir şeye lehim yaptıklarını gördüm. Ve nedense hiçbir şey yapmadığım halde YouTube videoları reklamsız izleniyor. Sorunun yazılımsal olmadığını düşünüyorum. Gerçekten profesyonel bilen biri cevaplarsa sevinirim.

Endonezya romu attım ama yinede aynı uygulamalar duruyor ve tak diye reset... Keyfine göre reset atıyor ... Acaba yüklerken dikkat etmediğim bir şey mi var ? Kurarken Tüm dosyaları wipelıyorum..
Endonezya değil, Global veya EEA atman lazım. Ben sana EEA verdim zaten.

Yani ne demek oluyor bu tamiri mümkün mü? Teknik servisçiler veya telefoncular bilir mi bunu?
Dostum selamlar, sorunla ilgili bir gelişme var mı? Aynı sorun bende de var, cihaz aynı. Ben donanımsal bir sıkıntı var diye düşünmeye başladım çünkü tüm MIUI sürümlerinde sorun devam etti. Sende son durum nedir?

Geri
Yukarı