Redmi Note 8 Pro ekranı kendi kendine kapanıyor

brejyan

Decapat
Yer
🇹🇷
Daha fazla  
Başlıktaki gibi Xiaomi Redmi Note 8 Pro cihazını kullanıyorum Facebook, Instagram gibi uygulamalarda gezerken ekran kendi kendine siyah oluyor telefonu illaki kapatıp açmam gerekiyor, 10 dakikada bir oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 serisinin neredeyse hepsinde karşılaştım bu durumla. Olmayanlarda var tabii ki. Fakat sanırım kronik sorun gibi bir şey. Bende telefonla konuşurken ekran parlaklığı sıfıra düşüp dokunmatiği kilitleniyordu yeniden başlatınca kendine geliyordu.

8 serisinin neredeyse hepsinde karşılaştım bu durumla. Olmayanlarda var tabii ki. Fakat sanırım kronik sorun gibi bir şey. Bende telefonla konuşurken ekran parlaklığı sıfıra düşüp dokunmatiği kilitleniyordu yeniden başlatınca kendine geliyordu.
Redmi note 8 bendede donma sorunu var 9 sonrasi duzelmiş sanırım bu sorunlar

Başlıktaki gibi Xiaomi Redmi Note 8 Pro cihazını kullanıyorum Facebook, Instagram gibi uygulamalarda gezerken ekran kendi kendine siyah oluyor telefonu illaki kapatıp açmam gerekiyor, 10 dakikada bir oluyor.

8 serisini arkadaşımda kullanıyor aşırı kronik. Sensörler yüzünden ortaya çıkıyor olabilir bu durum.

Hocam benim Note 9'um var. Senin sorunun cevabı olur mu bilmiyorum ama benim de ayni uygulamalarda belli bir dönem olmuştu ancak sadece ana ekrana atıyordu 5 dakika da bir. Tam illallah ettirmişti ki Play Store'den yapılan son güncellemeleri sildim ve düzeldi (hesaba tıkla uygulamalarım ve oyunlarıma gir).Ama yine olmazsa telefonu sıfırlaman kesin çözüm olur diye düşünüyorum.

Hocam benim Note 9'um var. Senin sorunun cevabı olur mu bilmiyorum ama benim de ayni uygulamalarda belli bir dönem olmuştu ancak sadece ana ekrana atıyordu 5 dakika da bir. Tam illallah ettirmişti ki Play Store'den yapılan son güncellemeleri sildim ve düzeldi (hesaba tıkla uygulamalarım ve oyunlarıma gir).Ama yine olmazsa telefonu sıfırlaman kesin çözüm olur diye düşünüyorum.

Nasıl yapabileceğimizi daha ayrıntılı anlatabilir misin?
Play Store de güncelleme kaldırmayı.

Nasıl yapabileceğimizi daha ayrıntılı anlatabilir misin?
Play Store de güncelleme kaldırmayı.

@Sosyal Kullanıcısı
Dediği gibi sensörler gibi kronik bir sorun olma ihtimali daha fazla eğer ekran siyah oluyorsa. Play Store'ye girin yukarıdaki hesap profil fotoğrafına tıklayın, uygulamalarım ve oyunlarıma tıklayın oradan güncellemeleri bulursunuz zaten(son güncellemelerim yazan yer).

Yine olmazsa telefonu sıfırlayarak şansınızı deneyin bence. O da olmazsa yeni bir telefona da geçemem derseniz, sizi Türk telefoncularina emanet ediyorum.

Son düzenleme:
Kronik sorunları format veya güncelleme çözmüyor hocam. En azından bende çözülmedi. Kaç defa tamire gönderdim telefoncular anlamıyordu sorunu. Ne yapacaklarını bilmiyorlardı. İyi ki kurtuldum o telefondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı