Redmi Note 8 Pro hızlı şarj bitiyor

godZwany

Decapat
Yer
İstanbul/Maltepe
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur G770
i5-9300H CPU 2.40GHz
16GB
GTX 1650
Meslek
Öğrenci
Bir iki yıl falan oldu kullanıyorum, ilk başta çok iyiydi. Şimdilerde ise çok sıkıntı çekiyorum. 4 saatte %60 şarj boşaldı, bunu nasıl çözeceğim? Telefonu birkaç kere düşürdüm bataryada sorun olabilir mi? Telefonu değiştirmek çok pahalıya patlar çünkü ama bataryayı halledebilirim.

Bir iki yıl falan oldu kullanıyorum, ilk başta çok iyiydi. Şimdilerde ise çok sıkıntı çekiyorum. 4 saatte %60 şarj boşaldı, bunu nasıl çözeceğim? Telefonu birkaç kere düşürdüm bataryada sorun olabilir mi? Telefonu değiştirmek çok pahalıya patlar çünkü ama bataryayı halledebilirim.

Batarya şişmeye başlar yakında. Benim Redmi Note 8'in bataryası şişti arka kapağı açtı. Bataryayı değiştirmek durumundasınız bir süre sonra.

Bu telefonun bataryası çabuk ölüyor. Batarya değiştirmen sorunu çözer.
Redmilerde kronik sorun bu zaten? Batarya değiştirmek sürekli masraf bütçesi yetiyorsa iphone veya samsung geçmesi gerekiyor.

Ayarlardan pil sekmesine girip pili neyin erittiğine bakabilirsiniz bazen "hücre bekleme" olarak gözüken bir şey kısa sürede fazla şarj yiyor sonra kendiliğinden düzeliyor.

Ayarlardan pil sekmesine girip pili neyin erittiğine bakabilirsiniz bazen "hücre bekleme" olarak gözüken bir şey kısa sürede fazla şarj yiyor sonra kendiliğinden düzeliyor.
Bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-15-15-55-04-540_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2024-03-15-15-55-04-540_com.miui.securitycenter.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Yukarı