Redmi Note 8 Pro MIUI 13 güncellemesi alacak mı?

Fevzicetin38

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar Redmi Note 8 Pro MIUI 13 güncellemesi alacak mıdır? Bu konuyu çok araştırdım ve Android 11 tabanlı MIUI 13 alacağını öğrendim ama sonrasında almayacak diye haberler çıktı son durum nedir? Teşekkür ederim.

Herkese merhaba arkadaşlar Redmi Note 8 Pro MIUI 13 güncellemesi alacak mıdır? Bu konuyu çok araştırdım ve Android 11 tabanlı MIUI 13 alacağını öğrendim ama sonrasında almayacak diye haberler çıktı son durum nedir? Teşekkür ederim.
Evet, güncelleme alacak.

Ancak üçüncü parti dağıtımlarına Note 9 serisi ile başlandı.
Note 8 Pro ise bu grubun yüksek ihtimalle güncellemeyi en son alacak modellerinden.

Evet, güncelleme alacak.

Ancak üçüncü parti dağıtımlarına Note 9 serisi ile başlandı.
Note 8 Pro ise bu grubun yüksek ihtimalle güncellemeyi en son alacak modellerinden.

Ohh alsinda tek bakıyorum hiçbir yerde yok bazı yerlerde alacak diyor bazi yerlerde almayacak diyor MIUI updater falan indirdim alacak diyor dedim en son buraya yazayım illaki bilen biri çıkar teşekkür ederim tahminen ne zaman gelir güncelleme.

Ben de şahsen cihaza bekliyordum ama Custom ROM kullanıyorum. Orası ayrı mesele.

İkinci parti dağıtımları bu ay başında başlamıştı.
İlk partinin dağıtımı yaklaşık 2.5 ay sürdü.
Aynı sürelerle ilerlediğini farz edersek muhtemelen ağustos eylül ayları gibi güncelleme gelir.

Geri
Yukarı