Redmi Note 8 Pro parmak izi okuyucusu devre dışı kaldı

slayer001001

Hectopat
Daha fazla  
Ben 1.5 yıla yakındır sürekli parmak izi kullanıyordum. Sürekli iz kullana kullana desen kilidini unutmuşum. Bu sabahda 4-5 defa hatalı okudu. Telefonu açmam için desen kilidi istiyor. Nasıl tekrar parmak izi ile açarım?

Ben 1.5 yıla yakındır sürekli parmak izi kullanıyordum. Sürekli iz kullana kullana desen kilidini unutmuşum. Bu sabahda 4-5 defa hatalı okudu. Telefonu açmam için desen kilidi istiyor. Nasıl tekrar parmak izi ile açarım?
Telefonun kilitlendi mi yoksa parmak izini mi okumuyor ?

Artı -1 Eksi
Nasıl ya? Her 48 saatte bir senden normal şifre istiyor olması lazım.
4-5 kez yaptıysan devre dışı kalmaz, ve bildiğim kadarı ile telefon her kapanıp açıldığında (kökten) biyometrik kilit yerine deseni ya da sayısalı istiyor. Yani bu desen kilidini unutacak kadar bir sürede bu telefon hiç mi kapanmadı?
Ben yazdım ama kaale almadılar...
Çok sık kullandığım bir cihaz değil.
Yinede ister??? Kullan ya da kullanma fark etmez.

Note 8 Pro'dan bahsediyorum zaten :)

Bilmiyorum hocam ben kendi cihazım için öyle dedim. Akrabalarda da Xiaomi var 48 saat te bir şifre isteme olayına denk gelmedim.

Yine de uzun süre geçsin fark etmez adam telefonu sık kullanmıyormuş dediğine göre, yine uzun süre olmuş olacak yani. İlla isterdi o kilidi.

İsterdi zaten hocam. Ben sadece 48 saatte bir dediği için hocam ona yönelik yazdım.

Geri
Yukarı