Redmi Note 8 Pro PUBG kaldırır mı?

Yer
Kastamonu
Arkaaşlar, Huawei Y6 Prime telefonumdan memnun değildim. Çok yavaş ve kötüydü ve telefon değiştirme kararı aldım.
Alacağım telefon Redmi Note 8 Pro 8 GB RAM olanından.
PUBG Mobile'yi akıcı ayarlarda 60 FPS oynatıyor diye duydum ve bir mağazayla anlaştım.
Note 9 Pro an daha iyi deniliyor.
Note 9 Pro PUBG Mobile'de 45 FPS veriyor, 8 Pro ise 60 FPS.
Sizce almalı mıyım?
Not: Lütfen telefon önermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 8 Pro ile HDR bile oynayabilirsiniz. HD de ise 60 FPS'ti sanırım.

Note 9 Pro'dan daha iyi deniliyor.
Note 9 Pro PUBG Mobile'de 45 FPS veriyor, 8 Pro ise 60 FPS.
Eğer tek amacın oyun değilse 9 Pro alınması taraftarıyım. Hem daha güncel hem de daha verimli bir işlemci var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
FPS kilidini bu videolar ile kaldırabilirsiniz.

Eğer tek amacın oyun değilse 9 Pro alınması taraftarıyım. Hem daha güncel hem de daha verimli bir işlemci var.
FPS kilidini bu videolar ile kaldırabilirsiniz.

Tercihinizi belirttiğiniz için teşekkürler fakat telefon önermeyin yazmıştım hocam.

Tercihinizi belirttiğiniz için teşekkürler fakat telefon önermeyin yazmıştım hocam.
Redmi Note 8 Pro 60FPS veriyor ama ben de kullandığımdan dolayı ısınmıyor diyenlere bakma telefon yanıyor ciddi anlamda kılıfsız el acıtıyor çok zorlandığında. Ama 60FPS veriyor. Uzun süreli kullanımda Note 9 Pro ile karşılaştırdığınız için söylüyorum o daha iyi olur.

Geri
Yukarı