Redmi Note 8 Root Olmadan Google Camera Yükleme

AidenPearce

Hectopat
Arkadaşlar, belirttiğim gibi Redmi Note 8 kullanıyorum ama kamerasından memnun değilim. Ne manuel ayar yapabiliyorum ne de güzel çekiyor. Ön kamera desen zaten anime karakteri gibi yapıyor suratımı. Root yapmadan Google Camera yükleme şansım var mı? Veya buna alternatif bildiğiniz kamera uygulaması var mı? Kendi fotoğraf makinem var ama ekipman fotoğrafları çekecek bir 2. makinem yok.
Güncel arkadaşlar bilgisi olan yok mu?

Son düzenleme:
Google Camera zaten bir apk ile kuruluyor. Xda'da konularda isteğinize uygun bulabilirsiniz. Daha sorunsuz sürümü çıkmadığı için eklenmemiş diye biliyorum.
Bu linke yükledim. Çalışması gereken sürüm ve configleri. Configsiz kurmayın ve en düzgün çalışanında karar kılın.

Config yükleyebilmek için ana dizin yolunda Gcam/Configs7 klasörünü oluşturun ve içine atın. Fotoğraf çekme butonunun yanına iki kez tıklarsanız "restore" veya "cancel" butonları çıkacaktır. İstediğiniz XML dosyasını seçip restore butonuna tıklayın ve yeniden başlatıp deneyin.

Not: Şifresi "technopat"

Son düzenleme:
Google Camera zaten bir apk ile kuruluyor. Xda'da konularda isteğinize uygun bulabilirsiniz. Daha sorunsuz sürümü çıkmadığı için eklenmemiş diye biliyorum.
Bu linke yükledim. Çalışması gereken sürüm ve configleri. Configsiz kurmayın ve en düzgün çalışanında karar kılın.

Config yükleyebilmek için ana dizin yolunda Gcam/Configs7 klasörünü oluşturun ve içine atın. Fotoğraf çekme butonunun yanına iki kez tıklarsanız "restore" veya "cancel" butonları çıkacaktır. İstediğiniz XML dosyasını seçip restore butonuna tıklayın ve yeniden başlatıp deneyin.

Not: Şifresi "technopat"
İnternette bi yerde buldum. İndirdim ama telefonun kendi kamerası ile arasında hiç bir fark göremedim. Raw kalitesi de çok kötü.

Geri
Yukarı