Redmi Note 8 Stabil Custom ROM Önerisi

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Kesinlikle Arrow Os(12.1)'u öneririm. Hem sade hem de çok stabil çalışıyor.
Evet, @Umut Nas hocamın önerisiyle onu kurdum. Gerçekten arada o kadar çok fark oldu ki sanki telefon yenilemişim gibi hissediyorum. Çok akıcı neredeyse hiç takılmıyor. Çok memnun kaldım. Bu zamana kadar neden stock ROM kullandım diye kendimi sorguladım.

Evet, @Umut Nas hocamın önerisiyle onu kurdum. Gerçekten arada o kadar çok fark oldu ki sanki telefon yenilemişim gibi hissediyorum. Çok akıcı neredeyse hiç takılmıyor. Çok memnun kaldım. Bu zamana kadar neden stock ROM kullandım diye kendimi sorguladım.
Telefonun nedir? miui ya göre çokmu iyi?
(Bende miui.eu custom rom var Andorid 10, MIUI 12). Normal telefonun resmi romunu yani en son versiyonun MIUI 12 Android 11 güncellemesinden sonra telefonun kamerasına tıklayınca ekran kararıyordu. Bir çok ROM u (endonezya, eaa vs) denedim Android 11 olunca hep aynı hatayı verdi.
Bunu da bir türlü çözemedim, başkalarında olmamış benim telefonda oldu böyle ayni Note 8 im andorid 11 de kamera çalışmıyor (miui 12.5, 12, 11 farketmiyor sadece android 10 da çalışıyor)

Telefonun nedir? miui ya göre çokmu iyi?
(Bende miui.eu custom rom var Andorid 10, MIUI 12). Normal telefonun resmi romunu yani en son versiyonun MIUI 12 Android 11 güncellemesinden sonra telefonun kamerasına tıklayınca ekran kararıyordu. Bir çok ROM u (endonezya, eaa vs) denedim Android 11 olunca hep aynı hatayı verdi.
Bunu da bir türlü çözemedim, başkalarında olmamış benim telefonda oldu böyle ayni Note 8 im andorid 11 de kamera çalışmıyor (miui 12.5, 12, 11 farketmiyor sadece android 10 da çalışıyor)
Telefonum Redmi Note 8. ArrowOS v11.0 sürümünü kullanıyorum. Android sürümü de 11. Çok nadir donmalar olabiliyor ama telefon genel olarak oldukça akıcı. MIUI resmen çöp. Yani ne kadar çöp olduğunu anlatmaya kelime dağarcığım yetmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı