Redmi Note 9 hızlı şarj çalışmıyor

variemert

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Redmi Note9 kullanıcıyım. Ürünü alalı 1 ay olmadı henüz, her şey düzgün giderken bu son 2-3 gündür telefonum eskisi kadar hızlı şarj olmamaya başladı. Eskiden telefonum 1 saatte çoktan 70'li seviyelere gelirdi fakat artık öyle değil. Sanki hızlı şarj özellği yokmuş gibi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Orijinal şarj aletini ve kablosunu mu kullanıyorsunuz?
Hızlı şarj belirli bir yüzdenin üstünde çalışmıyor. Bir saatte yüzde kaça kadar geliyor?
Telefon kullanımda iken o kadar hızlı şarj olmaz. Telefon şarj olurken kullanımda mı ?(video izleme oyun oynama vs gibi)
Telefonu battaniye gibi bir şeyle kapatıyor musunuz? Isınırsa hızlı şarjı kapatabilir.

Arkadaşlar orijinal şarj aletini kullanıyorum. Birkaç gündür şarj'da çok kullandım fakat bu sefer şarjda kullanmıyorum. Takalı tam bir saat oldu ve 56 dolmuş. Normalde çok daha hızlıydı.

Dostum dediği gibi şarjı bitir ve telefon kapalıyken sarja tak eğer olmazsa garantiye gönderirsin.

Şu an ki şarjı bitsin dediğini deneyeceğim dostum.
Arkadaşlar selam. Sıfır şarj da taktım bir saatte tam 70 şarj oldu demek ki problem yokmuş. Teşekkür ediyorum yardımlarınız ve görüşleriniz için.
Arkadaşlar kalan %30'u 1 saatte şarj etti. İlk 1.saatte 70, 2. saatte 30 etti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı