Redmi Note 9 kasıyor

The Crith

Hectopat
Xiaomi Redmi Note 9 global telefonum var fakat aşırı kasıyor telefon. Geçenlerde Google'da 2-3 dk dondu kaldı. Örneğin ufak uygulamalarda bile kasma var, şu an yazarken bile kasıyor. Telefonun tip olarak orjinaliyle yan yana koyuyuyorum, tıpa tıp aynı ve kamerası da gayet güzel ama bu kasma işine hala bir çözüm bulamadım. Telefoncuya götürsem çözüm bulur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Redmi Note 9 global telefonum var fakat aşırı kasıyor telefon. Geçenlerde Google'da 2-3 dk dondu kaldı. Örneğin ufak uygulamalarda bile kasma var, şu an yazarken bile kasıyor. Telefonun tip olarak orjinaliyle yan yana koyuyuyorum, tıpa tıp aynı ve kamerası da gayet güzel ama bu kasma işine hala bir çözüm bulamadım. Telefoncuya götürsem çözüm bulur mu acaba?
Hocam benim yakınımda da var ve aynı sorunlar olması gerekiyor hatta onun ki telefon biran da kapanıyor veya telefon hiçbir türlü hareket etmiyor kapatıp açmak zorunda kalıyor ama bu aralar pek olmuyor diye biliyorum.

Benim arkadaşlarla da Note 9 modeli var, o modellerde de kasma sorunu mevcut maalesef. Bu Xiaomi çok ilginç bir firma, diğer modellerinde de aynı arayüz var ama bazı modellerinde bu sorunlar varken, bazı modellerinde hiç yok. Mesela Note 8 serisi cihazlar stabil çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı