Redmi Note 9 Pro cihazda IPv6 bağlantı stabil değil

Eiesenhower

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. IPv6 modem ayarlarında aktif iken ama bura da şunu belirtmek istiyorum modem ayarlarında aktif olmasına rağmen IPv6 testlerinde “desteklenmiyor.” diyor. Her neyse modemde IPv6 modem ayarlarında aktif iken sadece benim cihazda Spotify, Twitter gibi Google uygulamalarında dahi yavaşlık söz konusu oluyor, resimler geç yükleniyor, Spotify'de hiç görseller vs yüklenmemesine rağmen müziklerin çalmasında sorun olmuyor ama görseller birkaç dakika sonra yükleniyor. Bu sorunu LAN IPv6 modu kurulumu kısmından IPv6 etkin kısmını devre dışı bırakarak çözdüm ve cihazım artık yağ gibi akıyor. Bu ayarı devre dışı bırakmam güvenlik açısından bir sorun oluşturur mu, oluşturursa IPv6'yı daha stabil nasıl kullanabilirim?

Dosya Ekleri

• Web yakalama_2-4-2022_141051_192.168.1.1.jpeg
    Web yakalama_2-4-2022_141051_192.168.1.1.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 43
Görsellerin geç yüklenmesi normal coğu server IPv6 hazır değiller Recep abinin cektiği bir video da aynı sorun var görseller geç yükleniyor bulursam atarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı