Redmi Note 9 Pro için alternatif Telefon uygulaması

Lord Raiden

Megapat
Makaleler
14
Merhaba.

Sonuç: Bunu kullanıyorum: True Phone Dialer & Contacts & Call Recorder - Apps on Google Play

Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefondaki Rehber ve Telefon uygulamaları; Google uygulamaları ve bunları kullanışsız buluyorum.

Redmi Note 8 cihazdan Xiaomi'nin Rehber ve Telefon uygulamalarını APK yapıp Redmi Note 9 Pro'ya yükledim ancak uygulama sürekli olarak çöküyor.
Aynı şekilde internetten de bu uygulamaları yüklemeyi denedim ancak yine aynı şekilde çöküyorlar.

Xiaomi'nin Redmi Note 9 Pro için çıkarttığı Telefon uygulamasını nasıl yükleyeceğimi bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Stock ROM'lardan çıkartılabiliyorsa öyle yapmayı deneyeceğim.

Bunun haricinde asıl ricam; alternatif Telefon ve Rehber uygulamaları önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Çok teşekkürler ama bunu denemiştim. Sonuç olumsuz. :(
Acaba herhangi bir ayar mı yapmak gerekiyor?
Diğer sürümleri de deneyip sonucunu yazarım buraya.
Ayar yapmanız gerekmiyor, One UI kullanırken mevcut sistem uygulamalarının son güncellemelerini yükleyemiyordum. Siz ise farklı bir arayüzün uygulamasını kullanmak istiyorsunuz. Bu durum biraz sancılı. Ben de bakayım.

Ayar yapmanız gerekmiyor, One UI kullanırken mevcut sistem uygulamalarının son güncellemelerini yükleyemiyordum. Siz ise farklı bir arayüzün uygulamasını kullanmak istiyorsunuz. Bu durum biraz sancılı. Ben de bakayım.
Aslında farklı bir arayüz değil.
Arayüz aynı ancak Xiaomi, bu modelin bazı sürümlerine farklı uygulamalar vermiş sanırım çünkü bir tanıdığım Note 9 Pro'da Xiaomi'nin uygulamalarını kullandığını söylemişti.
Elime böyle bir cihaz geçerse oradaki uygulamayı transfer etmeyi deneyeceğim.
Bir de farklı ROM'lardaki uygulamaları çıkartıp onları da deneyeceğim.
Teşekkür ederim ilginiz için.

Aslında farklı bir arayüz değil.
Arayüz aynı ancak Xiaomi, bu modelin bazı sürümlerine farklı uygulamalar vermiş sanırım çünkü bir tanıdığım Note 9 Pro'da Xiaomi'nin uygulamalarını kullandığını söylemişti.
Elime böyle bir cihaz geçerse oradaki uygulamayı transfer etmeyi deneyeceğim.
Bir de farklı ROM'lardaki uygulamaları çıkartıp onları da deneyeceğim.
Teşekkür ederim ilginiz için.
Rica ederim. Araştırmam sonucu kurmanız mümkün ama mesajlar gibi kritik özelliği kullanamamanız da cabası. Şöyle bir yorum gördüm, işe yarayabilir gibi.

Tek çözümü Hindistan veya Endonezya ROM’u yüklemek gerekiyormuş. Size kalmış.

Rica ederim. Araştırmam sonucu kurmanız mümkün ama mesajlar gibi kritik özelliği kullanamamanız da cabası. Şöyle bir yorum gördüm, işe yarayabilir gibi.

Tek çözümü Hindistan veya Endonezya ROM’u yüklemek gerekiyormuş. Size kalmış.
Şu anki ROM Global.
ROM değiştiremem ama Hindistan veya Endonezya ROM'larından uygulamayı çekmeye çalışacağım.
10.11.2020 Güncelleme:
Üstte denediğim yöntem maalesef başarısız oldu.
Sanırım Endonezya ya da Hint ROM'larından birini yüklemem gerekecek.
Sonucu tekrar yazarım.

Evet, sonunda adam akıllı bir rehber uygulaması buldum. ROM yükleme işleminden vazgeçtim ve şu uygulamayı indirdim. Gayet güzel iş yapıyor. Çeşitli kişiselleştirmeler de var.

Son düzenleme:
Aşağıdaki YouTube videosu derdinize derman olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı