Redmi Note 9 Pro şarj yok yazıyor ve açılmıyor

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonumun şarjı bittiği için şarja taktım, normal bir şekilde açılması için güç tuşuna basılı tuttum. Normal MIUI açılış logosu geldikten kısa süre sonra MIUI recovery yazısı çıkıyor ve hemen ardından şarj yok prize takın şeklinde bir ekrana atıyor ve öyle kalıyor fakat telefonumu şarjda tutmama rağmen hala daha tamamen kapatıp açtığımda aynı şeyler tekrar edip şarj yok şarja takın ibaresi ekrana geliyor. Fastboot'a aldığımda ise hiçbir şey olmuyor ekranda sadece Fastboot yazısı kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı döngüye girme mevzusu bende de yaşanmıştı, IMEI attırmıştım düzelmişti.

Garantisi 2.5 hafta önce bitti yine de göndersem yaparlar mı ki? Hepsiburada'dan almıştım. Şu an son durum telefon açılırken sürekli Recovery Mode'a giriyor Safe Mode veya Reboot desemde tekrar açılırken Recovery mode'a giriyor.

Son düzenleme:
Garantisi 2.5 hafta önce bitti yine de göndersem yaparlar mı ki? Hepsiburada'dan almıştım. Şu an son durum telefon açılırken sürekli Recovery Mode'a giriyor Safe Mode veya Reboot desemde tekrar açılırken Recovery Mode'a giriyor.

Yaparlar gibime geliyor , olmadı klasik bir telefoncuya git öyle çok pahalı değil

Geri
Yukarı