Redmi Note 9 Pro'da mobil veri kullanılamıyor

Mustafayklll

Kilopat
Daha fazla  
2 gün önce kendi mobil verimi kullanır iken bir anda kullanamamaya başladım. Birazdan gelir diye bekledim fakat 2 gündür gelmiyor Turkcell müşteri hizmetleriyle görüştüm fakat sorunun telefonumdan kaynaklı olduğunu söylediler. SIM'i başka telefona takınca orada sorunsuz kullanabiliyordum telefonum Redmi Note 9 Pro mobil veri işareti var ama hiçbir şekildde kullanamıyorum APN değiştirim uçak modu açıp kapattım hatta telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım fakat hala kullanamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaza hard reset atıp dene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece 1 kayıtlı ona takılı zaten hocam arama ve SMS'te sorun yok sadece internet.
Ayarlara gir ve arama kısmına sıfırla yaz. Karşına "Wi-Fi'yi, mobil ağları ve Bluetooth'u sıfırla" diye bir seçenek çıkacak. Ona bas ve sıfırla. Sıfırladıktan sonra telefonu kapat 5 saniye bekle ve tekrar aç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…