Redmi Note 9'da arama yapılamıyor ve mesaj gönderilemiyor

TelefonGG

Femtopat
Daha fazla  
Telefonumda hiçbir şey yapamıyorum. Arama, mesaj gönderilmiyor, mesaj gelmiyor, başkası beni arayamiyor. Bir de telefonun köşesine böyle bir işaret geldi. Redmi Note 9 kullanıyorum.

Herhangi bir güncelleme sonrası mı oldu bu sorun? Bir akrabanın başına telefonu alıp güncelleme yaptıktan sonra böyle bir sorun gelmişti. Çözüm olarak telefonu aldığı yerdeki arkadaş önceki sürümü yüklemişti.

Telefonun köşesine gelen işaretin resmini yüklememişsiniz. Ayrıca telefonunuz yurt dışı kayıtlı olabilir mi?
Telefonunuz yurtdışı ve imei'si kayıtsız olabilir mi? Kendi imei'nizi *#06# yazarak öğrenebilir ve e-devletten sorgulayabilirsi

Telefonun köşesine gelen işaretin resmini yüklememişsiniz. Ayrıca telefonunuz yurt dışı kayıtlı olabilirmi

Telefonun köşesine gelen işaretin resmini yüklememişsiniz. Ayrıca telefonunuz yurt dışı kayıtlı olabilir mi?
Bu şekil bişey
Bu şekil bişey
Telefonunuz yurtdışı ve imei'si kayıtsız olabilir mi? Kendi imei'nizi *#06# yazarak öğrenebilir ve e-devletten sorgulayabilirsiniz.
Evet onu yazınca önüme 3 tane barkod geliyor

Dosya Ekleri

• IMG_20201219_003423.jpg
    IMG_20201219_003423.jpg
    3,7 KB · Görüntüleme: 39
Telefon büyük ihtimalle yurt dışı kayıtlıdır. Aldığınız yere bir danışın ya da sim kartı çıkarıp tekrar taktıktan sonra telefonun tanımasını bekleyin. Genelde Mi hesabı açtıktan sonra numaranın aktifleşmesini beklemek gerekiyor o hesap için.

Yeni konular

Geri
Yukarı